iPhone 7 hala alınır mı?

Merhabalar,

Uzun süredir Android kullanıcısıyım. Şu anda kullandığım telefon Redmi Note 8. iOS camiasını deneyimlemek istediğimden dolayı iPhone 7'ye geçmek istiyorum. Geçmeye değer mi, nelere dikkat etmeliyim, pil performansı nasıl, yenilenmiş iPhone 7 alınır mı? Cevaplarsanız minnettarım.
Hiç geçmeme gerek yok hem İOS'da çok öyle efsane özelliklerde yok.
Redmi Note 8 zaten iyi bir telefon ikisinin özelliklerini karşılaştırınca.
Ben asla öyle bir hata yapmayın.

Hiç geçmeme gerek yok hem IOS'da çok öyle efsane özelliklerde yok.
Redmi Note 8 zaten iyi bir telefon ikisinin özelliklerini karşılaştırınca.
Ben asla öyle bir hata yapmayın.

Yazılımı ağzımı bozmaya başlayacak seviyeye geldi. Ağır, kalın ve büyük olduğundan dolayı cebimde taşırken de rahatsız ediyor. Oyun oynamadığımdan dolayı özellikleri pek bir işime yaramıyor. Kamerası ise Google camera kullanmadığım sürece beni tatmin etmemekte. iOS bölümünü de deneyimlemek istediğim için böyle bir konu açma gereği duydum.

7 plus veya 8 plus almaya bakın derim. Hem pil ömrü olarak hem de kamera olarak daha iyidir. Yazılımı deneyim etmek içinse iş görür. Ama düz 7 veya düz 8, note 8'den sonra ufak gelecek ve haliyle de ekran yüzünden cihazdan ekstra da soğutabilir.

dostum telefonu sıfır olarak aldım ve iki senedir kullanıyorum suya bile düşürdüm duşa bile girdim içine su girdi vs. ancak hiç bir sorun yaşamadım hala telefon çatır çatır çalışıyor. iphone 7 diyip geçmemek gerekiyor o kadar para veriliyorsa yenilenmişine veya sıfırına biraz beklentileri karşılaması beklenir ve az çok karşılıyor yani pahalı tamam ama telefon sağlam bir telefon.

Hocam, bu telefon çok iyi bir telefon. Ancak bazı "güncel" özelliklerden maalesef mahrum. Ben olsam daha güncel bir şey alırdım ki siz de başka bir telefona yöneldiğinizi yazmışsınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı