iPhone 7 hala alınır mı?

4000TL varken kesinlikle 4200-4300'e S10e alın. Hepsiburada gibi sitelerde mevcut. Özür dileyerek söylüyorum donuma kadar internetten alan bir insanım. Kesinlikle mağazalardan daha iyiler ve mallarına sahip çıkıyorlar.
Pek çok kötü söylenti var. İade edilen ürünü paketleyip tekrar satmak, millet alıyormuş kullanıp cayma hakkı mı ne onunla iade ediyormuş. Yani bir şeyler oluyor ve biz anlamadan kullanıyor olabilir o yüzden bi slogan vardı bakmadan almam diye benim de o mantığa gidiyor 😅

Pek çok kötü söylenti var. İade edilen ürünü paketleyip tekrar satmak, millet alıyormuş kullanıp cayma hakkı mı ne onunla iade ediyormuş. Yani bir şeyler oluyor ve biz anlamadan kullanıyor olabilir o yüzden bi slogan vardı bakmadan almam diye benim de o mantığa gidiyor [emoji28]
Kesinlikle Hepsiburada böyle bir şey yapmaz. Dediğim gibi kaç bin kez alışveriş yaptım. Yaşamadım böyle bir şey.

Samsung Galaxy S10e 128GB Samsung Türkiye Garantili 6.450,00 TL yerine 4.313,00 TL
N11'de gayet güvenilir. Bayağı beyaz eşya almışlığımız var burdan da asla sorun olmaz.

Samsung Galaxy S10e 128GB Samsung Türkiye Garantili 6.450,00 TL yerine 4.313,00 TL
N11'de gayet güvenilir. Bayağı beyaz eşya almışlığımız var burdan da asla sorun olmaz.
Aradaki fark çok büyük bence bunda bişey var. Öyle küçük şeylerde evet bende sorun etmemde bu büyük bir mebla...
Aradaki fark çok büyük bence bunda bişey var. Öyle küçük şeylerde evet bende sorun etmemde bu büyük bir mebla...

Mağazalarda pahalı olmasının sebebi mağazalar hem dükkan kirası, hem işçi maaşı ve sigortaları, işçinin yemeği ve servisi, doğalgazı, elektrik ve su gibi sayısız masrafa girdikleri için pahalı verirler. Ama hepsiburada gibi siteler sadece depo kirası verirler mağazaları yoktur. Bu yüzden daha ucuz olurlar.

Mağazalarda pahalı olmasının sebebi mağazalar hem dükkan kirası, hem işçi maaşı ve sigortaları, işçinin yemeği ve servisi, doğalgazı, elektrik ve su gibi sayısız masrafa girdikleri için pahalı verirler. Ama hepsiburada gibi siteler sadece depo kirası verirler mağazaları yoktur. Bu yüzden daha ucuz olurlar.
İnşaallah öyledir çünkü bu işe sıcak bakmaya başladım.

İnşaallah öyledir çünkü bu işe sıcak bakmaya başladım.
Bunlar sadece benim hesabımdan alınanlar. Babamınkini atmaya kalksam rahat 40-50 tane ekran fotoğrafı atmam gerekir.:)
Screenshot_20190603-190437_Hepsiburada.jpeg
Screenshot_20190603-190407_Hepsiburada.jpeg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı