iPhone 7 hala alınır mı?

İsterseniz bu konuda konuşmayalım.
Belki o kampanya bitmiştir. Haziranda almıştım bu şekilde. Yerine gidip konuşsanız daha sağlam olur.
Beyler isterseniz bu konuda konuşmayalım derken yani adamın 2 ay önce açtığı konunun başlığında demek istedim. Biraz anlam anlaşılmazlığı olmuş.

Karşıyım. Android rahatlığı vazgeçilecek gibi değil. Hem 2 günde batarya sağlığı %96 oldu tarzında saçma problemlerde yok. Hem performans olarak çok daha başarılı cihazlar var İphone fiyatına. Bunları göz önünde bulundurup yine İphone alanda ne biliyim kafadan vardır bir sıkıntısı.

Bence F/P saçmalıklarını boşver iphone7 plus 32 GB al. İşini görür. F/P diyenler 3000-3500 lira veriyorlar bahsettikleri telefonlara. Biraz daha ekle ve 4100-4200 liraya iPhone al.

Ben baktığımda Teknosa da 4600 tl gibi bi mevla ama internette 4000 yani aynı fiyata gelmiyo mu
Bana verilen indirim şuan olursa 200 tl lerde kâr oluyor.
Bence F/P saçmalıklarını boşver iphone7 plus 32 GB al. İşini görür. F/P diyenler 3000-3500 lira veriyorlar bahsettikleri telefonlara. Biraz daha ekle ve 4100-4200 liraya iPhone al.
4000 tl lik s10e, xr ile karşılaştırıldı. S10e bir fark öne geçti. Sen 7 plus 32 gb ile karşılaştırıp S10e bandındakileri gömüyosun. Allah akıl fikir versin 🙂.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı