iPhone 7 Hala alınır mı?

Enis Can

Hectopat
Telefon almaya karar verdim. 1 ay içinde alacağım ve çok kararsız kaldım. İphone 7 hala alınır mı? Yoksa Samsung galaxy s9 mu almalıyım. Bütçem 4 bin TL. Yardımcı olursanız sevinirim.

Biri ios diğeri android tabanlı....İki cihazı karşılaştırmak elmalarla armutları karşılaştırmak gibi. Sadece tercih meselesi....

1 sene kullandım iphone 6s, haricinde başka iphone serisi kullanmadım.Bana göre hiç değil iphone cihazlar.Bu yūzden kendi kullanım amacına göre yönel.İkisi de seni ūzcek bir telefon değil.Ancak s9 her halūkarda tasarım ve performans olarak iphone 7 den önde.Şöyle bir durum gözlemledim ayrıca onu sana aktarıyım.Bende samsung s8 var satılığa koydum ve nerden baksan 10 gūn içinde rahat 9 10 tane iphone 7 takas isteği geldi.

Mutlaka IOS olacak diyorsanız evet ip7 alınır ama iki cihaz arasında performans ve uzun süre kullanılabilirlik açısından tabiki S9.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı