iPhone 7 hala alınır mı?

__can__

Decapat
Okullar kapanınca yeni telefon almayı düşünüyorum. Android konusunda ne alacağıma karar veremedim. Çünkü fiyatlarına göre iyi özellikler sunmuyor çoğu. İphone 7 almayı düşünüyor gibiyim. Ses, hız, fotoğraf konusunda çok iyi. 2019 yılında İphone 7 alınır mı sizce?

Cidden mi? Androide o fiyatlara en iyi telefonlar. 7 Bin TL, İPhone 15 TL vermek yerine 5 kat performans yarısı kadar fiyat.

Bende aynı şekilde karne zamanı alıcam ama s9 mu yoksa iphone 7 plus 32 gb mı orası meçhul.
Okullar kapanınca yeni telefon almayı düşünüyorum. Android konusunda ne alacağıma karar veremedim. Çünkü fiyatlarına göre iyi özellikler sunmuyor çoğu. İphone 7 almayı düşünüyor gibiyim. Ses, hız, fotoğraf konusunda çok iyi. 2019 yılında İphone 7 alınır mı sizce?

Yıllardır İPhone kullanıyorum ve çok mutluyum. Ancak ekran kasa oranı tüm hevesimi alıyor. Fiyatların pahalılığı ise cabası... Şu sıralar s10e’ye sarmış durumdayım 4200 gibi bir rakamı var ve çok yenilikçi ve çok hızlı bir telefona benziyor. Fiyatta yükseltme yapabilirseniz önerebilirim.

Arkadaşım S8 ve Iphone 7 ikileminden iphone 7'yi tercih etti. Ve şuan satıyor 6 aylık cihazı. Şikayeti ise şarjın dayanmaması ve cihazın aşırı ısınması. A50 veya S8 alacak şimdi. İlla İphone isterseniz en az 8 öneririm. 7 artık eskidi.

Yıllardır İPhone kullanıyorum ve çok mutluyum. Ancak ekran kasa oranı tüm hevesimi alıyor. Fiyatların pahalılığı ise cabası... Şu sıralar s10e’ye sarmış durumdayım 4200 gibi bir rakamı var ve çok yenilikçi ve çok hızlı bir telefona benziyor. Fiyatta yükseltme yapabilirseniz önerebilirim.
4200 mü ? o fiyata olamaz s10e...
dikkat edin s9 bile o fiyatta.
nereden alacaksınız bana link vb. bişey atar mısınız?
Arkadaşım S8 ve Iphone 7 ikileminden iphone 7'yi tercih etti. Ve şuan satıyor 6 aylık cihazı. Şikayeti ise şarjın dayanmaması ve cihazın aşırı ısınması. A50 veya S8 alacak şimdi. İlla İphone isterseniz en az 8 öneririm. 7 artık eskidi.
siz bana s9 almamı öneriyorsunuz yani doğru mu anladım?

4200 mü ? o fiyata olamaz s10e...
dikkat edin s9 bile o fiyatta.
nereden alacaksınız bana link vb. bişey atar mısınız?

siz bana s9 almamı öneriyorsunuz yani doğru mu anladım?
Hepsiburada gibi sitelerde 4400-4500 civarlarında trendyolda vs. 4300 civarlarına bulunmakta hocam. Geçen indirime girmişti sanırım 4200 civarına gördüğümü hatırlıyorum. Aklımı gerçekten çelen bir telefon. Amoled ekran, hızlı şarj, pil performansı, kasa oranı olarak modaya uyumu,kamerasında ki kalite...
İnanın büyük Apple fanı olarak hayran kalmamak mümkün değil. Yani her şeyden önemli bu cihaz 3 ay önce çıktı ve çok güncel bir telefon. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı