Jahrein ve Ali Babacan yayını

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen onu demem yanlış oldu. Düzeltim. Hakaret anlamında demedim. Boş yapıyorlar anlamında.

Buraya çıkan adamların çoğu ele geçirlilmiş havuz medyaya çıkamıyor sesini duyuramıyor. Böyle bir yer bulunmuş belli başlı yayıncılar bunu üstlenmiş yapıyor. Sizler için neler yapabilceğini anlatıyor. Adamın teki geliyor boş diyor. Adam diyorum da Max yaşı 12 13 falan zaten. Sonra ekran kartı fiyatlarına bakıp ekonomi kötü diye ağlamaya gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buraya çıkan adamların çoğu ele geçirlilmiş havuz medyaya çıkamıyor sesini duyuramıyor. Böyle bir yer bulunmuş belli başlı yayıncılar bunu üstlenmiş yapıyor. Sizler için neler yapabilceğini anlatıyor. Adamın teki geliyor boş diyor. Adam diyorum da Max yaşı 12 13 falan zaten. Sonra ekran kartı fiyatlarına bakıp ekonomi kötü diye ağlamaya gidiyor.
Canım benim bunu yapacak daha anlamlı yayıncılarda var. O yüzden yazdıklarım da bir sakınca görmedim.
Kitlesi çok ama toxic gibi davranıyorlar. Yanlış seçim yani.

Ali Babacan başarılı olabilir, iktidara geldiği zaman iyi işler yapabilecek olabilir. Fakat geçmişte görüyoruz ki o da zamanında susmuş ve verilenleri geri çevirmemiş. Ben bu kızarım işte.

Mansur Yavaş öyle değil. Adam gerçekten çalışıyor ve iyi ilerliyor. Üstelik aday olmayı düşünmüyorum diyor. Bunu söylemesinin sebebi, başına düşman almaması. Çok zekice değil mi?
Konuyu dağıtmak istemiyorum ama Mansur Yavaş'ın üstün bir başarısını mı gördünüz de destekliyorsunuz ben anlamıyorum bunu. En sonuncu yaptığı Getir gibi firmalara rakip olan bir servis açmaktı. Bu şekilde devleti piyasaya dahil ederek manipüle ediyor, devlet ile hiçbir firma yarışamaz. Ekonomik anlamda Mansur Yavaş'ın elle tutulur herhangi bir icraatını görmedim ve planını da görmediğimden dolayı şahsen hiçbir şekilde desteklemem kendisini.

Ali Babacan konusunda ise hala sicil konusunda endişelerim var ancak Mansur Yavaş'tan daha sıcak bakıyorum diyebilirim.

Konuyu dağıtmak istemiyorum ama Mansur Yavaş'ın üstün bir başarısını mı gördünüz de destekliyorsunuz ben anlamıyorum bunu. En sonuncu yaptığı Getir gibi firmalara rakip olan bir servis açmaktı. Bu şekilde devleti piyasaya dahil ederek manipüle ediyor, devlet ile hiçbir firma yarışamaz. Ekonomik anlamda Mansur Yavaş'ın elle tutulur herhangi bir icraatını görmedim ve planını da görmediğimden dolayı şahsen hiçbir şekilde desteklemem kendisini.

Ali Babacan konusunda ise hala sicil konusunda endişelerim var ancak Mansur Yavaş'tan daha sıcak bakıyorum diyebilirim.
Aynen Mansur başkan iyi. İnşallah ülkenin başına geçer.

Türkiye'nin en boş yapan yayıcısının,
En boş yapan (hakaret olduğu için düzelttim) kitlesi ile siyaset yapılacak, yapılıyor (ne zaman oldu, olacak fikrim yok).
O kadar ciddiye almıyorum.

Bunları yazdığım zamana yazık ama öyle.
Her şeyi bırakın, bu yayın sadece Jahrein'in kitlesi için yani öyle mi?

Arkadaşlar Jahrein kitlesi max 20 bin zaten. Yayını 60.000 kişi izledi. Ayrıca bunu 2 saat korudu. Daha bunun youtube var. Eskiden mitingler bu kadar olmuyordu. Ali Babacan da umut var.
Bas damlaya!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı