Kafam çok karışık, sürekli sorguluyorum

Şu andan haber vereyim. Artık sorgulamıyorum. Müslüman olarak devam ediyorum. En kötü cennete girerim varsa. Namazlara gitmiyorum. Muharrem ince gibi cumadan cumaya gidiyorum.

Sorgula kafana takılan soruların cevaplarını iyice öğren. Erteleme, ertelersen ileride tekrar karşına çıkacak. Bilimveyaratılışağacı sitesinde kafana takılan her türlü sorunun cevabını gayet açıklayıcı bir şekilde bulabilirsin.

Doğru yerleri araştırırsan doğruları tekrardan görebilirsin. Bilimveyaratilisagaci sitesinde aklına takılan bütün soruların cevaplarını bulabilirsin. Ayrıyeten YouTube'da Altay Cem Meriç, Hubeyb Öndeş, Enis Doko gibi kanallara da göz atabilirsin. Twitterda Beytül Hikme, Parakletos, Murat Kökten'e bakabilirsin. Doğru yere baktıktan sonra kafandaki soru işaretleri tek tek azalacaktır. Ama bilimveyaratilisagaci sitesine mutlaka bakmanı tavsiye ederim. Sadece bu site bile yetecektir. Sitede arama kısmına aklına ne takılıyorsa yazarak cevabını bulabilirsin.
O dediğiniz site ve youtuberlar bana kötü geliyor şahsen.Çoğu videoları çelişkili.

Beyler şu andan haber vereyim.Artık sorgulamıyorum.Müslüman olarak devam ediyorum.En kötü cennete girerim varsa.Namazlara gitmiyorum.Muharrem ince gibi cumadan cumaya gidiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorgula kafana takılan soruların cevaplarını iyice öğren. Erteleme, ertelersen ileride tekrar karşına çıkacak. Bilimveyaratılışağacı sitesinde kafana takılan her türlü sorunun cevabını gayet açıklayıcı bir şekilde bulabilirsin.
Hocam o zaman karşıma çıksın.Şimdi kafamı başka şeylerle meşgul etmeliyim.Sonra bakarız diyorum artık.

Merak ediyorsan eğer Adem'in yaratılışı;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Efsane Savaş CEBECİ videosu 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı