Kavgayı çekiyorum

Yaklaşık 4 yıldır birini bekliyorum, rastgele tanıdığım tanımadığım fark etmez gelip sataşsın diye umarım bir gün içimi boşaltabileceğim biri çıkar karşıma.
(Seri katil gibi yazdım böyle yazınca ama çok fazla doluyum patlayacak/enerjimi/sinirimi atacak yer bulamıyorum. Boy 193 kilo 120)

Bende 2 yıl boyunca bekledim 3 ay önce hırsız denk geldi bütün sinirimi adamın üstünde boşalttım. Fazla saldırmışım ki adamın kaşını patlatmışım :D

Keşke bana da gelse çene kırmayı çok severim millet korkuyor benden mevzuya girmiyor nedense.
Milletin kilosunda bench basıyorsun bir de bilmemezlikten geliyorsun. 😂

Konu sahibine gelirsek, tip tip dolaşanlar çok arada bir gözlerini korkutmak gerekiyor.

Milletin kilosunda bench basıyorsun bir de bilmemezlikten geliyorsun. 😂

Konu sahibine gelirsek, tip tip dolaşanlar çok arada bir gözlerini korkutmak gerekiyor.

Çok haklısınız bazen göz korkutmak gerekiyor :D

Herkese selam. Hemen konuya geçmek istiyorum 1-1.5 ay önce markete girdim çocuğun biri (benden biraz küçük) kasada dik dik yüzüme bakmaya başladı ben de "merhaba kardeşim" dedim demez olaydım:D yok sen bana nasıl kardeşim dersin gel dışarıya falan (sıradan keko) dışarıda üstüme yürüdü cüssesi de küçük dövsem döverdim en kötü vurup kaçardım ama kavga işleri bana göre değil. Sonra bir arkadaşım gördü ayırdı bizi öylece geçip gittik. Gelelim bugüne bugün denizdeydik arkadaşlarla şansıma bu çocukla denk geldik. İlk başta tanımadım "bir yerden tanıdık geliyorsun" dedi bana da tanıdık geldi nerede oturuyorsun dedi ve nerede oturduğumu söyledim. İki dakika sonra gelip "sen ne atarlı atarlı şuralıyım diyorsun" dedi çok sinirlendim ama kendimi tuttum arkadaşlarım ayırdı beni. Ayrıca arkadaş ortamlarında da ne oluyorsa oluyor herkes benimle bir şekilde alay ediyor misal; oyun oynarken "çok kötü oynuyorsun" gibi veya maddi durumla dalga geçmek gibi "şaka" yapıyorlar. Bu durumlar o kadar fazla başıma geliyor ki acaba sorun bende mi diye düşünmeye başladım belalı bir tip de değilimdir aksine kibar bir insanım gerçekten ne yapacağımı şaşırdım.

Herkese teşekkürler bu arada ufkumu açtınız :D bakalım umarım şiddete gerek duymayı hiçbirimiz herkese bol şans.

Geri
Yukarı