Para sıkıntısı çekiyorum

agaban70

Decapat
Arkadaşlar para sıkıntısı çekiyorum ne yapacağımı şaşırdım yaklaşık 1 ay sonra bin TL civarı bir para alacağım ve şu an nakit olarak 200 TL var maaşımın yatmasını bekleyemiyorum. Mouse ve kulaklığım sıkınıtılı hem onları değiştirmek istiyorum. Hem de bir akıllı telefon almak istiyorum dediğim gibi maaşın yatmasını bekleyemiyorum bir teknoloji şirketinde çevrimiçi olarak çalışmam gerekiyor ekipman sıkıntılı olduğu için buraya başvurdum.
Ayrıca maaşımı aylık değil 3 ayda bir alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar para sıkıntısı çekiyorum ne yapacağımı şaşırdım yaklaşık 1 ay sonra bin TL civarı bir para alacağım ve şu an nakit olarak 200 TL var maaşımın yatmasını bekleyemiyorum. Mouse ve kulaklığım sıkınıtılı hem onları değiştirmek istiyorum. Hem de bir akıllı telefon almak istiyorum dediğim gibi maaşın yatmasını bekleyemiyorum bir teknoloji şirketinde çevrimiçi olarak çalışmam gerekiyor ekipman sıkıntılı olduğu için buraya başvurdum.
Ayrıca maaşımı aylık değil 3 ayda bir alıyorum.
Dostum ben anlamadım param yok diyorsun telefon alacam diyorsun. Çalışmak için mi soruyorsun ? İş mi arıyorsun ?

Maaşını 3'e böldüğünde bir asgari ücret etmiyorsa şikayet edebilirsin.
Gerçi 3 ayda yatan parayı da sormamamızı istemişsin. Belki iyi bir şey alıyorsun ve bu 3 ay içerisinde sağlam bir harcama yaptın. Detayları bilmeden nasıl bir öneri yapabiliriz bilmiyorum.

Geri
Yukarı