Kemal Kılıçdaroğlu'na oy verir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3 kere gördüm, yürüyüşünü analiz ettim yakından. Erdoğan da dahil, attıkları adımlar bana güven vermedi. İkisini de oy vermeyeceğim. CHP içindeki eski delege ve köklü solculara ne yapmışlarsa kılıçdar reis deyip duruyorlar. 1 ay önce 3 saat boyunca masa da muhtar gibi anlattım neden olmayacağını. CHP içinde Atatürk düşmanı ve HDP'li biri oldukça oy vermem. HDP'nin ağzına bakanlar oldukça vermem. Kemal Kılıçdaroğlu gibi Tunceli'ye, dersim diyen birisi olursa atmam. Atatürk'ün partisi falan yoktur, Atatürk'ün desteklediği fıkra 'halkçı bir cumhuriyet' anlayışıdır. Partiler dışıdır Atatürk, kimseye yedirmeyiz kurucu atamızı.

Yurt dışında olduğun için karışma imkanın olmaz burası bizim sorunumuz :)
Vatandaşı olduğum ülkede sen kim oluyorsun da karışamazsın diyebiliyorsun? Ben ülkemi adam akıllı görmek istiyorum arkadaşım. Siz seçimi kaybettirmeyi düşünüyorsanız hava hoş.

Hayır adam daha nerede olduğunu bilmiyor.
Gaziantep'te urfa halkını selamlıyorum diyor arkadan Gaziantep demelerine rağmen tutturmus urfa.
Çorumu ülke ilan edebilir. Ayrıca, Erdoğanda Bingöl de Diyarbakırlılar demişti, siyasiler böyledir.

Vatandaşı olduğum ülkede sen kim oluyorsun da karışamazsın diyebiliyorsun? Ben ülkemi adamakıllı görmek istiyorum arkadaşım. Siz seçimi kaybettirmeyi düşünüyorsanız hava hoş.

Gezip görebilirsin zaten. Ona kimse karışamaz vatandaşlığın var.
Ama onlarca sene boyunca bu ülkenin çilesini çekmiş vatandaş ile seçimden 3 gün önce gelip oyunu verip giden biri bu vatandaşın halini anlamaz.
Hoş. Kemal Kılıçdaroğlu'nu da savunabilirsin. Oy da verebilirsin ama o oy boşa gider söyleyeyim.

Inanmayan biri olarak artık tanrıya dua edelim de ne Kemal Kılıçdaroğlu ne de Recep gelmesin ülkenin başına.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oğlum, RTE yerine demirtaş bile dedim. Göz deliklerinle okusana. Merak etme senin annenin yanında RTE'nin fetullahcı darbeci teröristlerini gördük 15 Temmuz'da.

Beynin sincap gücüyle çalışıyor gerçekten. Şehitlerine saygı duymayanlara sayfın var:/

Gezip görebilirsin zaten. Ona kimse karışamaz vatandaşlığın var.
Ama 5 sene boyunca bu ülkenin çilesini çekmiş vatandaş ile seçimden 3 gün önce gelip oyunu verip giden biri bu vatandaşın halini anlamaz.
Hoş. Kemal Kılıçdaroğlu'nu da savunabilirsin. Oy da verebilirsin ama o oy boşa gider söyleyeyim.
Burada doğup büyüdüm sonradan gittim ve siyaseti yakından takip ediyorum. Oturup 2 sayfa ülkenin siyasi tarihini okumamış kişi bana vatandaşın halinden anlamazsın diyor. Tamam küçük yaşlı arkadaşım, bu seçimden sonra ağlamayın tekrar kazandılar diye.

Kılıçdaroğlun'da liderlik vasfı yok. Ben Erdoğan 2 görüyorum kendisinde. Sonuçta biri koltuğa gelmek, diğeri koltukta kalmak için senelerdir uğraşıyor. Keşke bağımsız genç bir aday çıksa. Daha iyi yöneteceği konusunda eminim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı