Kemal Kılıçdaroğlu'na oy verir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vatandaşı olduğum ülkede sen kim oluyorsun da karışamazsın diyebiliyorsun? Ben ülkemi adamakıllı görmek istiyorum arkadaşım. Siz seçimi kaybettirmeyi düşünüyorsanız hava hoş.

İyi görmek istiyorsan dönersin ülkene, yaşarsın vatanında, o zaman karar hakkın olur. Yaşamadığın ülke hakkında karar veremezsin. Versen de yaşayan adamların kararını sorgulamak senin haddin değil.

Burada doğup büyüdüm sonradan gittim ve siyaseti yakından takip ediyorum. Oturup 2 sayfa ülkenin siyasi tarihini okumamış kişi bana vatandaşın halinden anlamazsın diyor. Tamam küçük yaşlı arkadaşım, bu seçimden sonra ağlamayın tekrar kazandılar diye.

Öncelikle 22 yaşındayım üniversite 2.sınıf tıp öğrencisiyim bu bir.
15 yaşımdan 18 yaşıma kadar sürekli tarih kitabı okuyup siyaset takip ettim bu iki.
Seçimden sonra Allah'ın izniyle muharrem ince kazanınca göreceğiz inşallah.

İyi görmek istiyorsan dönersin ülkene, yaşarsın vatanında, o zaman karar hakkın olur. Yaşamadığın ülke hakkında karar veremezsin. Versen de yaşayan adamların kararını sorgulamak senin haddin değil.
Yazfıklarımı oku.

Beynin sincap gücüyle çalışıyor gerçekten. Şehitlerine saygı duymayanlara sayfın var:/

Oğlum, 15 Temmuzda ölenler karton maket miydi? Ne erdoğan sevdalısıymışsınız anlamadım gitti. Çıkın bari fetullaha "ne istedin de vermedik" diye ağlayıp geri çağırın🤣

Öncelikle 22 yaşındayım üniversite 2.sınıf tıp öğrencisiyim bu bir.
15 yaşımdan 18 yaşıma kadar sürekli tarih kitabı okuyup siyaset takip ettim bu iki.
Seçimden sonra Allah'ın izniyle muharrem ince kazanınca göreceğiz inşallah.
Peki, Erdoğan kazansa benim için hava hoş. Daha rahat tatile gelirim sayenizde. Teşekkürler.

Az mantıklı düşünsen bu 20 yıllık iktidardan kurtulman gerektiğini anlayıp karşında selpak mendil bile olsa oy verirsin. Kemal Kılıçdaroğlu'na ben de bayılmıyorum.

Sonra o selpak mendili yollamak için başlarsınız ağlamaya :D mantıklı düşünmek karşısında ne olursa olsun ona oy vermek mi demek oluyor komik.

Oğlum, 15 Temmuz'da ölenler karton maket miydi? Ne Erdoğan sevdalısıymışsınız anlamadım gitti. Çıkın bari fetullaha "ne istedin de vermedik" diye ağlayıp geri çağırın🤣

Kendin uyduruyorsun kimse öyle bir konu demedi.

Kılıçdaroğlu'na oy vermek aslandan kaçarken yılana sarılmaktan farksız. Tek ümidim seçimde aklı selim bir aday görebilmek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı