Kemal Kılıçdaroğlu'na oy verir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar Kemal Kılıçdaroğlu %90 ihtimalle aday olacak. Özellikle sorum muhalif arkadaşlara,
Muhalif olsanız bile Kemal Kılıçdaroğlu'na oy verir misiniz? Yoksa seçime gitmez veya karşısındaki rakibe mi oy verirsiniz? Merak ettim teşekkürler.

Zor bir şekilde verirdim ama şu an oy kullanabilsem oyum ümit özdağdan yana olurdu.

Veririm.

"Vermem, AKP'ye veririm" diyenler bu son seçiminiz olabilir. Utangaç AKP'liler direkt belli oluyor zaten. Sistemin değişmesini isteyen CHP'ye verir. Boş oy atan ile AKP koyunu benim gözümde aynı kefede.

Aynen öyle koyunlar kaybedeceklerini anladılar makarna ile telefon başında takım tutar gibi halen AKP diyorlar şu ekonomide.

Aynen öyle koyunlar kaybedeceklerini anladılar makarna ile telefon başında takım tutar gibi halen AKP diyorlar şu ekonomide.
Ya hala Ümit Özdağ diyenler var çıldırmamak elde değil. Adamı neredeyse kimse tanımıyor yaşı +10 kitle seçimi kazanacağını sanıyor :D Ya arkadaşlar ZP ittifakı maksimum %3 oy alır aha buraya da yazıyorum. AKP'den nefret eden herkes kazanma ihtimali en yüksek partiye oyunu atar.

Ya hala ümit özdağ diyenler var çıldırmamak elde değil. Adamı neredeyse kimse tanımıyor yaşı +10 kitle seçimi kazanacağını sanıyor :D ya arkadaşlar zp ittifakı maksimum %3 oy alır aha buraya da yazıyorum. AKP'den nefret eden herkes kazanma ihtimali en yüksek partiye oyunu atar.

Şu anda tek çare CHP zaten Ümit Özdağ Suriyelileri göndereceğim dedi diye inanıp diyen Max 10 kitle.

Hayır diyenler 2. tur dedemin su isterken bile kullandığı lafı hatırlasın "milletin ****** yala, tükürdüğünü yalama".

Pauahaha yüzde 3 oy alırsa iyidir o partiden bir şey beklemeyin.
Ya hala Ümit Özdağ diyenler var çıldırmamak elde değil. Adamı neredeyse kimse tanımıyor yaşı +10 kitle seçimi kazanacağını sanıyor :D Ya arkadaşlar ZP ittifakı maksimum %3 oy alır aha buraya da yazıyorum. AKP'den nefret eden herkes kazanma ihtimali en yüksek partiye oyunu atar.
Kim %3 alıyor, seçimi bekleyin ve görün çok koyu eski solcular bile Özdağın yanında, sırf Hdp istedi diye Tanju Özcanı ihraç ettiler. Özdağa gönül rahatlığı ile oy veririm. Asıl soru siz neden %3 alacak bir partiden korkuyorsunuz ? Konuyu nasıl Ümit Özdağ'a getirdiniz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı