Kilo alamıyorum

@Handsome Reis
Biz kilo vermeye çalışıyoruz onlar almaya...
Ey gidi dünya sen kimsin ya?
Ben istesem verebilirim ama istemiyorum.
bentel.jpg

Sürekli Yağlı ve tuzlu şeyler ye . Börek makarna çikolata mikolata falan . ve Çok hareket etme günün çoğunu oturarak geçir . Bak ozaman nasıl kilo alıyorsun .
Almak kolaydır almasını bilene.
2 ekmek tost, 1 tepsi profiterol, 1 koli Fruko önerimdir.
Herkes senin gibi bütçeli değil kardeşim . ve ayrıca adam burda yardım istiyor sen almak kolaydır almasını bilene diyorsun .

Sürekli Yağlı ve tuzlu şeyler ye . Börek makarna çikolata mikolata falan . ve Çok hareket etme günün çoğunu oturarak geçir . Bak ozaman nasıl kilo alıyorsun .

Herkes senin gibi bütçeli değil kardeşim . ve ayrıca adam burda yardım istiyor sen almak kolaydır almasını bilene diyorsun .
Sende sadece kilo almayı düşünüyorsun sağlık ı düşünmüyorsun

1 tepsi profiteröl ve fruko çok sağlıklı dimi kardeşim
Besinler hakkında bir bilgim yok ama kilo almak isteyen birisi günlük ihtiyacı kadar protein ihtiyacı kadar yağ ve karbonhidrat alırsa sağlıklı kilo almış olur günlük ihtiyacında dediysem %15 fazlası bana soracağına Youtube den Ağırsağlam kanalını izlemeye tavsiye ederim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı