Kilo almak için diyetisyen mi spor salonu mu daha iyi olur?

LimonAdam0

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar dostlar, boyum 180 civarlarında kilom ise 50'lerde 17 yaşındayım ve şu anda 12. sınıfa gidiyorum .Kilo almak için diyetisyene gitmeyi düşünüyorum ama bazı insanlar spor salonunun çok daha iyi olduğundan bahsediyor. Çünkü hem kas hem de kilo gelişiyormuş ama durum şu ki okulum var. Yani spor salonu için o kadar da müsait olmayabilirim. Üstelik gidersem tek başıma gitmem gerekmekte. (Millet “zargana” diyerek dalga geçer diye utanıyorum.) Sizce ne yapmalıyım?

Selamlar dostlar, boyum 180 civarlarında kilom ise 50'lerde 17 yaşındayım ve şu anda 12. sınıfa gidiyorum .Kilo almak için diyetisyene gitmeyi düşünüyorum ama bazı insanlar spor salonunun çok daha iyi olduğundan bahsediyor. Çünkü hem kas hem de kilo gelişiyormuş ama durum şu ki okulum var. Yani spor salonu için o kadar da müsait olmayabilirim. Üstelik gidersem tek başıma gitmem gerekmekte. (Millet “zargana” diyerek dalga geçer diye utanıyorum.) Sizce ne yapmalıyım?
Merhaba, bende 17 yaşındayım 185cm boyum var ve yalnızca 65 kg yim. Bir türlü kilo almayı beceremedim. Ne kadar yersem yiyeyim hep aynıyım. :)

Kesinlikle spor salonu. Diyetisyenin sana yapacağı şey sadece yağ kazandırmak olur.

Spor yapmadan aldığın kilonun tamamı yağ olacak. Şu an için bu seni çok rahatsız etmese de biraz kilo aldığında rahatsız olmaya başlarsın. O yüzden spor salonu.

Ayrıca zayıfım diye salona gitmeye utanma veya çekinme orada kimse seninle dalga geçmeyecek muhtemelen yardımcı olmaya çalışırlar. Spor salonunda hayal ettiğin gibi bir ortam yok yani zayıf olanlarla dalga geçilmiyor.

Ayrıca herkes kaslı doğmadı. Bir yerden başlaman gerekir. 2 hafta git zaten alışacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı