Spor salonuna kilo almak için gidilir mi?

Ne alaka hocam, beslenme programım falan yok yağsız, şekersiz ne bulursam yiyip sporumu yapıyorum 4 ay içinde 6 7 kilo aldım yağsız ve bayağı fark var vücudumda kolum 27 28'den 34 35'e çıktı.

Alınır. Spora git kesinlikle diyetisyenle de kilo alırsın fakat hem pahalı hem de vereceği programdaki yiyecekleri almak falan filan da pahalı. En iyisi spor salonuna git ve bas zaten aylık 200 lira aşırı ucuzmuş ben aylık 500 veriyorum.

Hocam peki ben spor salonuna gittiğimde programı ücretsizmi yapıyorlar çünkü ben hangi hareketleri yapmam gerek bilmiyorum.

Ne bulursam yiyorum derken anlamadım? 4 ayda 7 kilo az bu arada, diyetisyen bunu sağlıklı bir şekilde fazlalaştırıyor.
Annem yemekte ne yaptıysa sabah kahvaltıda yumurta, ekmek ne varsa yine yiyorum. Onun haricinde gainer ve pirinç unu sayesinde aldım zaten kiloyu. 7 kilo hiç az değil hocam kas kütlem de oldu en azından diyetisyene gidince sadece sağlıklı kilo alacağı için daha uzun sürmez mi kilo alması ve ayrıca çok maliyetli.
Zaten her gün et yesem dışarıdan yemek söyleyebilsem 4 ayda 20 kilo bile alırdım şu anki ekonomide diyetisyen bence mantıksız. Ha ekonomisi çok iyiyse diyetisyen ve sporu aynanda yürütebilir çok iyi de olur.

Hocam peki ben spor salonuna gittiğimde programı ücretsizmi yapıyorlar çünkü ben hangi hareketleri yapmam gerek bilmiyorum.
Hocam, yemek programını ücretsiz yapıyor ayrıca sana çalışma programı da veriyor bu hareketleri yapacaksın falan filan diye. Zaten oradaki hocaya sorarsın her şeyi yardımcı oluyorlar çekinme sakın.

Annem yemekte ne yaptıysa sabah kahvaltıda yumurta, ekmek ne varsa yine yiyorum. Onun haricinde gainer ve pirinçunu sayesinde aldım zaten kiloyu. 7 kilo hiç az değil hocam kas kütlem de oldu en azından diyetisyene gidince sadece sağlıklı kilo alacağı için daha uzun sürmez mi kilo alması ve ayrıca çok maliyetli.
Zaten her gün et yesem dışarıdan yemek söyleyebilsem 4 ayda 20 kilo bile alırdım şu anki ekonomide diyetisyen bence mantıksız. Ha ekonomisi çok iyiyse diyetisyen ve sporu aynı anda yürütebilir çok iyi de olur.

Hocam, yemek programını ücretsiz yapıyor ayrıca sana çalışma programı da veriyor bu hareketleri yapacaksın falan filan diye. Zaten oradaki hocaya sorarsın her şeyi yardımcı oluyorlar çekinme sakın.

Tamamdır hocam sağ olun.

Annem yemekte ne yaptıysa sabah kahvaltıda yumurta, ekmek ne varsa yine yiyorum. Onun haricinde gainer ve pirinçunu sayesinde aldım zaten kiloyu. 7 kilo hiç az değil hocam kas kütlem de oldu en azından diyetisyene gidince sadece sağlıklı kilo alacağı için daha uzun sürmez mi kilo alması ve ayrıca çok maliyetli.
Zaten her gün et yesem dışarıdan yemek söyleyebilsem 4 ayda 20 kilo bile alırdım şu anki ekonomide diyetisyen bence mantıksız. Ha ekonomisi çok iyiyse diyetisyen ve sporu aynı anda yürütebilir çok iyi de olur.

Arkadaşım 2 ayda 10 kilo aldı o yüzden 7 kiloya az dedim.

Arkadaşım 2 ayda 10 kilo aldı o yüzden 7 kiloya az dedim.
Hocam, arkadaşınızın o kiloyu sağlıklı aldığını sanmıyorum eğer zengin değilse. Ben ne şeker ne de çok yağlı yemek yedim tertemiz yağsız ve kas kütlesiyle birlikte aldım kilomu diyetisyene gitmek aşırı boş geliyor. Alman gereken kiloyu aldıracak ama yine yapısız bir vücudu olacak yine zayıf gözükecek. Sporda 5 kilo alsa bile kolu büyüyecek bacağı büyüyecek kaslı ve yapılı gözükür. 14 yaşında zaten şu an da spora başlaması mükemmel olur.

Uzaktan eğitim alabilirsin hem beslenme hem salonda yapacağın egzersizler için, ben de veriyorum istersen benden istersen de önde gelen isimlerden alabilirsin.

Sporda nasıl kilo almayı planlıyorsun?
Ben alıyorum.
Alırsın ama yine zayıf kalırsın, hocalar ücretli program yapıyor diye biliyorum.
Kişiye özel programa ne gerek var.
Spor salonu hocasının yaptığı program kilo almama yardımcı olmaz mı? Ayrıca zaten kas kütlesi yapınca kilo alınmazmı?
Kas kütlesi kilo yapmaz. Ama programlar ile kilo alabilirsin. Ben program olmadan alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı