Spor salonuna kilo almak için gidilir mi?

Beslenme programın yoksa alamazsın yani diyetisyen şart hocam.
Ne alaka hocam, beslenme programım falan yok yağsız, şekersiz ne bulursam yiyip sporumu yapıyorum 4 ay içinde 6 7 kilo aldım yağsız ve baya fark var vücudumda kolum 27 28 den 34 35 e çıktı.
Spor salonu hocasının yaptığı program kilo almama yardımcı olmaz mı? Ayrıca zaten kas kütlesi yapınca kilo alınmazmı?
Alınır. Spora git kesinlikle diyetisyenle de kilo alırsın fakat hem pahalı hem de vereceği programdaki yiyecekleri almak falan filan da pahalı. En iyisi spor salonuna git ve bas zaten aylık 200 lira aşırı ucuzmuş ben aylık 500 veriyorum.

Ha bir de maddi durumun fazla kötü değilse gainer da alabilirsin.

Ne alaka hocam, beslenme programım falan yok yağsız, şekersiz ne bulursam yiyip sporumu yapıyorum 4 ay içinde 6 7 kilo aldım yağsız ve bayağı fark var vücudumda kolum 27 28'den 34 35'e çıktı.

Alınır. Spora git kesinlikle diyetisyenle de kilo alırsın fakat hem pahalı hem de vereceği programdaki yiyecekleri almak falan filan da pahalı. En iyisi spor salonuna git ve bas zaten aylık 200 lira aşırı ucuzmuş ben aylık 500 veriyorum.

Ne bulursam yiyorum derken anlamadım? 4 ayda 7 kilo az bu arada, diyetisyen bunu sağlıklı bir şekilde fazlalaştırıyor.

Geri
Yukarı