Kilo almak içn tarif önerisi

Süpermarketlerde bu tarz dondurulmuş hamur işi ürünler genellikle 1000 kalori civarı içeriyor, kolayca hazırlanıyor ve güzel oluyor tadı. Aşırı sağlıklı değildir ama beslenmenize ekleyebilirsiniz. Yaşadığınız yerde zurna dürüm satan yerler varsa yine tüketebilirsiniz 700-900 kalori içerirler fiyatları da 70-100 lira arasında gider.

Shake tarifi olarak ben şunu kullanıyordum;
100gr bebe bisküvisi
50gr yulaf
300 ml süt
200-400ml su
1 ölçek protein tozu
1-2 yemek kaşığı fıstık ezmesi
1 muz
Belki 1 yemek kaşığı keçiboynuzu pekmezi
1000+ kaloriyi aşacaktır fazlasıyla.

Saolun hocam sizce gainer aliyimmi
Senin kilon aslında iyiydi diye hatırlıyorum. Gainer yerine multivitamin, kreatin falan tercih ederdim ama spora bile yeni başladığını hatırlıyorum boş ver takviyeleri. Gainer gibi takviyelerin 1 servisi genelde 25 lira falan yapıyor bence gerekmez çok pahalı. İlla alacaksan Bigjoy gibi güzel markalardan al.

Saol dostun
Süpermarketlerde bu tarz dondurulmuş hamur işi ürünler genellikle 1000 kalori civarı içeriyor, kolayca hazırlanıyor ve güzel oluyor tadı. Aşırı sağlıklı değildir ama beslenmenize ekleyebilirsiniz. Yaşadığınız yerde zurna dürüm satan yerler varsa yine tüketebilirsiniz 700-900 kalori içerirler fiyatları da 70-100 lira arasında gider.

100gr bebe bisküvisi
50gr yulaf
300 ml süt
200-400ml su
1 ölçek protein tozu
1 muz

Senin kilon aslında iyiydi diye hatırlıyorum. Gainer yerine multivitamin, kreatin falan tercih ederdim ama spora bile yeni başladığını hatırlıyorum boş ver takviyeleri. Gainer gibi takviyelerin 1 servisi genelde 25 lira falan yapıyor bence gerekmez çok pahalı. İlla alacaksan Bigjoy gibi güzel markalardan al.

İlk arkadaşın tarifini gördüm güzel fakat maliyeti biraz fazla gibi geldi. Onun yerine yulaf ezmesi + cici bebe + şekersiz fıstık ezmesi + süt tarifini öneririm. Süt yerine sıcak su ile de yaparsınız. Süt ile yapmanız biraz daha yağlandırır fakat tadı bakımından daha güzel oluyor. İçine ekstra bal, muz, gibi tatlandırıcı şeyler ekleyebilirsiniz.

100gr bebe bisküvisi
50gr yulaf
300 ml süt
200-400ml su
1 ölçek protein tozu
1 muz

1 servisleri 1 ölçek yapmıyor ama.

Bal, tahin, cicibebe, yulaf, fındık ezmesi gibi ürünleri sık tüketmen lazım.
Üstte gainer sormuşsun bence alma ben spor yaptığımdan dolayı almıştım 3 5 kilo Max arttırır oda Max belki o kadar da arttırmaz ve tatları leş gibi oluyor içilmiyor arkadaşım'da bende Hardline gainer kullanıyorduk en sonda kusmuştu sonra daha kullanmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı