Kız meseleleri

Sevendus

Femtopat
Merhaba abilerim ablalarım, benim derdim kızlar olayı başından anlatıcam benim ilk okukdan beri 1 tek dahi düzgün kız arkadaşım olmadı. Şu ana kadar 2 tane oldu ve onlarda uzun sürmedi yürümedi falan. Ben şu an lise 2'ye geçtim tip olarak iyiyim yakışıklıyım ego gibi algılamayın bunu anonoim olarak yazıyorum zaten orta okulda 1 adet sevgilim oldu onla yürümedi onun dışında açılan kızlar oldu 1-2 tane. Orta okulda çok iyi değildim hareket falan olarak liseye geçtim. Lise de bayağı 5-6 kişi açıldı 1 tanesini kabul ettim. Kötü bir seçim yapmışım ama millete bakıyorum herkesin sevgilisi var benim yok kız bulamıyorum hatta şöyle söyleyeyim arkadaşlarım hepsi beni karı kızla beraberim zannediyor, sürekli flörtüm var falan sanıyor ve bu yalanı ben uydurmadım onlar söyledi bende ayak uydurdum ama böyle devam etti. Beni bayağı havalı falan sanıyorlar ama ben bayağı yıkığım sarılmaya muhtacım. Hayat kadınına gidip abla sarılmak ne kadar diyecek vaziyetteyim sevgiye açım neyse bu kızlara ben hiç yazılmadım şu ana kadar 1 kıza bile çıkma teklifi etmedim ya da ilk adım atmadım. O yüzden nasıl atılır bilmiyorum Instagram'dan nasıl yazarım bilmiyorum diğer kızlar boş verdim benim 7. sınıftan beri platonik olarak aşık olduğum bir kız var ama kız nasıl güzel ilah mubarek neyse ben bu kıza bu sene Instagram'dan istek attım o zamandan beri takip ediyorum bu bir ara storysine snapchatini atmıştı ben de takip ettim. Snapleşiyoruz falan bayağı zaman oldu aylar geçti snapleşmeye başlayalı bayağı streak oldu ama 1 tek kelime sokhbetimiz geçmedi snaplereen dolayı tanıyoruz. Birbirimizi ama hiç tanışmışlığımız yok ve ben bu kıza deli gibi aşığım hani her snap attığında snap puanının ne kadar yükseldiğine bakıp kaç kişiler konuştuğunu anlayacak kadar falan kız benden 1, 5 yaş büyük ama ben 15 yaşındayım kim görsem 17-18 falan zannediyor. Kim görse büyük gösteriyorum falan sesimde kalın bayağı büyük adam sesi neyse bu kızı nasıl tavlıyacsğıma dair bir fikrim yok hadi tavladım ilişkiyi yürümemekten korkuyorum çünkü kız acayip tecrübeli önceden 293837 tane sevgilisi olmuştur. Bayağı instada takipçisi var ne yapacağımı bilmiyorum. Yani ve ayriyeten tamam kızdan acayip hoşlanıyorum ama yazasım gelmiyor. Sadece o kızla değil herkesle hiçbir kızla konuşmak istemiyorum. Aslında çok istiyorum ama istemiyorum çünkü kimle konuşsam muhabbet aynı naber nasılsın napıyorsun. Hangi hobi o bu falan sıkıldım artık onda da aynı olacak falan ne yapabilirim taktik verin ya.

Merhaba abilerim ablalarım, benim derdim kızlar olayı başından anlatıcam benim ilk okukdan beri 1 tek dahi düzgün kız arkadaşım olmadı. Şu ana kadar 2 tane oldu ve onlarda uzun sürmedi yürümedi falan. Ben şu an lise 2'ye geçtim tip olarak iyiyim yakışıklıyım ego gibi algılamayın bunu anonoim olarak yazıyorum zaten orta okulda 1 adet sevgilim oldu onla yürümedi onun dışında açılan kızlar oldu 1-2 tane. Orta okulda çok iyi değildim hareket fslan olarak liseye geçtim. Lise de bayağı 5-6 kişi açıldı 1 tanesini kabul ettim. Kötü bir seçim yapmışım ama millete bakıyorum herkesin sevgilisi var benim yok kız bulamıyorum hatta şöyle söyleyeyim arkadaşlarım hepsi beni karı kızla beraberim zannediyor, sürekli flörtüm var falan sanıyor ve bu yalanı ben uydurmadım onlar söyledi bende ayak uydurdum ama böyle devam etti. Beni bayağı havalı falan sanıyorlar ama ben bayağı yıkığım sarılmaya muhtacım. Hayat kadınına gidip abla sarılmak ne kadar diyecek vaziyetteyim sevgiye açım neyse bu kızlara ben hiç yazılmadım şu ana kadar 1 kıza bile çıkma teklifi etmedim ya da ilk adım atmadım. O yüzden nasıl atılır bilmiyorum Instagram'dan nasıl yazarım bilmiyorum diğer kızlark boş verdim benim 7. sınıftan beri platonik olarak aşık olduğum bir kız var ama kız nasıl güzel ilah mubarek neyse ben bu kıza bu sene Instagram'dan istek attım o zamandan beri takip ediyorum bu bir ara storysine snapchatini stmıştı bende takip ettim snapleşiyoruz falan bayağı zaman oldu aylar geçti snapleşmeye başlayalı bayağı streak oldu ama 1 tek kelime sokhbetimiz geçmedi snaplereen dolayk tanıyoruz birbirimizi ama hiç tanışmışlığımız yok ve ben bu kıza deli gibi aşığım hani her snap attığında snap puanının ne kadar yükseldiğine bakıp kaç kişiylr konuştuğunu anlayacak kadar falan kız benden 1, 5 yaş büyük ama ben 15 yaşındayım kim görsem 17-18 falan zannediyor kim görse büyük gösteriyorum falan sesimde kalın bayağı büyük adam sesi neyse bu kızı nasıl tavlıyacsğıma dair bir fikrim yok hadi tavladım ilişkiyi yürütememkten korkuyorum çünkü kız acayip tecrübeli önceden 293837 tane sevgilisi olmuştur bayağı instada takipçisi var napıcamı bilmiyorum yani ve ayriyeten tamam kızdan acayip hoşlanıyorum ama yazışasım gelmiyor sadec eo kızla değil herkesle hiçbir kızla konuşmak istemiyorum aslında çok istiyorum ama istemiyorum çünkü kimle konuşsam muhabbey aynı naber nasılsjn napıyorsun hsngi hobi o bu falan sıkıldım artık onda da aynı olacak falan ne yapabilirim taktik verin ya.

Hiç kimseyle sevgili olmak için konuşmamalısın. Ve sevgiliye de muhtaç değilsin; hayatını yaşa, ak, takılma. Sohbet kur, muhabbet kur insanlarla seni soğukkanlı uzak soğuk karakterli biri sanmasınlar.

Merhaba abilerim ablalarım, benim derdim kızlar olayı başından anlatıcam benim ilk okukdan beri 1 tek dahi düzgün kız arkadaşım olmadı. Şu ana kadar 2 tane oldu ve onlarda uzun sürmedi yürümedi falan. Ben şu an lise 2'ye geçtim tip olarak iyiyim yakışıklıyım ego gibi algılamayın bunu anonoim olarak yazıyorum zaten orta okulda 1 adet sevgilim oldu onla yürümedi onun dışında açılan kızlar oldu 1-2 tane. Orta okulda çok iyi değildim hareket fslan olarak liseye geçtim. Lise de bayağı 5-6 kişi açıldı 1 tanesini kabul ettim. Kötü bir seçim yapmışım ama millete bakıyorum herkesin sevgilisi var benim yok kız bulamıyorum hatta şöyle söyleyeyim arkadaşlarım hepsi beni karı kızla beraberim zannediyor, sürekli flörtüm var falan sanıyor ve bu yalanı ben uydurmadım onlar söyledi bende ayak uydurdum ama böyle devam etti. Beni bayağı havalı falan sanıyorlar ama ben bayağı yıkığım sarılmaya muhtacım. Hayat kadınına gidip abla sarılmak ne kadar diyecek vaziyetteyim sevgiye açım neyse bu kızlara ben hiç yazılmadım şu ana kadar 1 kıza bile çıkma teklifi etmedim ya da ilk adım atmadım. O yüzden nasıl atılır bilmiyorum Instagram'dan nasıl yazarım bilmiyorum diğer kızlark boş verdim benim 7. sınıftan beri platonik olarak aşık olduğum bir kız var ama kız nasıl güzel ilah mubarek neyse ben bu kıza bu sene Instagram'dan istek attım o zamandan beri takip ediyorum bu bir ara storysine snapchatini stmıştı bende takip ettim snapleşiyoruz falan bayağı zaman oldu aylar geçti snapleşmeye başlayalı bayağı streak oldu ama 1 tek kelime sokhbetimiz geçmedi snaplereen dolayk tanıyoruz birbirimizi ama hiç tanışmışlığımız yok ve ben bu kıza deli gibi aşığım hani her snap attığında snap puanının ne kadar yükseldiğine bakıp kaç kişiylr konuştuğunu anlayacak kadar falan kız benden 1, 5 yaş büyük ama ben 15 yaşındayım kim görsem 17-18 falan zannediyor kim görse büyük gösteriyorum falan sesimde kalın bayağı büyük adam sesi neyse bu kızı nasıl tavlıyacsğıma dair bir fikrim yok hadi tavladım ilişkiyi yürütememkten korkuyorum çünkü kız acayip tecrübeli önceden 293837 tane sevgilisi olmuştur bayağı instada takipçisi var napıcamı bilmiyorum yani ve ayriyeten tamam kızdan acayip hoşlanıyorum ama yazışasım gelmiyor sadec eo kızla değil herkesle hiçbir kızla konuşmak istemiyorum aslında çok istiyorum ama istemiyorum çünkü kimle konuşsam muhabbey aynı naber nasılsjn napıyorsun hsngi hobi o bu falan sıkıldım artık onda da aynı olacak falan ne yapabilirim taktik verin ya.

Neden mi sevgili yapmıyorum?
Kızın eline dokunsam günah ne yapayım sevgiliyi.

Zaten kafadengi biriyle o tanışma faslı ve muhabbetler akıp gidecektir. ve sende bunu hissedeceksin doğru kişi olduğundan.

Dostum bu yaşadıklarının aynısını hemen hemen benzerini yaşadım. Okul da benzemediğim bir tipe benzetildim egolusun dediler her şey dediler ama ben kendi bildiğimi okudum kendimden asla taviz vermedim. He akıl vermek değil amacım ama yazdıkların benim yaşadıklarımla %80 aynı tutuyor. :) belki tavsiyelerim şunlar olabilir; yalnız kalmayı öğrenmelisin, kimseye zor zamanlarında ihtiyaç duymamalısın ailen hariç ve insanların niyetlerini öğrenmelisin iyi tanımalısın çevrendeki insanları az insan cok huzur demişler. ;) şu an ergenlik dönemindesin haliyle bu tarz şeyler sıkıntılar yüklenecek bünyene zorlanacaksın da olgun insanlar ne yapıyorsa sende öyle yapmayı dene çevrendeki insanları izle. Çünkü insanlar kendinden yaşça büyük insanlarla konusmayı severler tavsiye alırlar sende hobilerinle derslerine vakit geçirmeyi bilmelisin. Dizi izleyebilirsin, oyun oynayabilirsin bunlar başlı başına tek başına yapabilirsin illa birine ihtiyaç duyma, yararı zararı sana olacaktır ilişki konularına hiç girmek istemiyorum sağlıcakla. ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı