Kız meseleleri

Nakerosu

Hectopat
Makaleler
27
Yer
Japonya, Tokyo
Şu konu(ları) onaylayan moderatör(lerin) zeka seviyesini merak ediyorum.

Moderatöre niye kızıyorsun? Herkes istediği gibi konu açar. Rahatsız ediyorsa göz ardı et.

Yer
Adana
Belki de kızlara ilgin yoktur. Profil fotoğrafıma bakınca farklı bir şeyler hissediyor musun?
Psikoloğa git. Özgüven eksikliği. Ha bu arada, iyice saçma sapan Facebook mizah gruplarına ve KızlarSoruyor.com adlı siteye döndü burası.
Gören de 2010'dan beri üye de sosyalin gittikçe bozulduğunu görüyor sanacak.

Eric

Decipat
Makaleler
1
Yer
Konya
Kendi iyiliğin için bu boş işleri bırak ve hedefinde ilerle. Tabii hedefinin kızlar olmadığını düşünerek yazıyorum bunları.

Nervus

Picopat
Yer
Saturn
Ben liseye gidiyorum, tipimde var (yanlış anlamayın) ama sevgilim yok. Bu kız işleri bir anda oluyor gibi geliyor ama hiç öyle değil. İnsan bir şey algılıyor. Aşık olmanın ilk başlangıcı onu tanıyor gibi hissetmen. Bunu sevgilisi hiç olmamış biri anlatması çok ilginç, biliyorum. Bende arkadaşlarımdan gördüm. Beğendiği kızları kestiriyorlar 😀

Eratost

Centipat
Ben de aynı konudan müzdariptim ve saldım. Problem çözüldü. Lise de derslerine çalış. Üniversitede istemediğin kadar insanla tanışırsın.

KopuQlavye

Decapat
Yer
Yanlışlıkla Doğduğum Ev
Kız işleri boştur. Tecrübeyle sabit. 2 sene önce senden beter haldeydim. Bende ne boy ne tip var. Ama şu an gayet iyi durumdayım. Hala kısayım hala tipsizim ama istediğimi elde edebiliyorum.

ctoker749

Picopat
Ben de kendimi sevgiye muhtaç hissediyorum fakat bu bir süreç. Rutinlerine devam et ve eğlenmene bak hocam. Başka yolu yok. Evde kalınca düşünmekten kafayı yiyorum ama dışarı çıkıp arkadaşlarla yemeğe falan gidince uçup gidiyor bazı şeyler.

Radian

Centipat
Makaleler
1
Yer
Derin Devlet
Yukarı