Korsan yazılım kullanmak için bahaneler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bandicam alıyorsun video çektikten sonra kafan kadar logo çıkıyor. 10 dk dan da fazla video çekemiyorsun. Yanlış anlayıp linç etmeyin. Korsan alın demiyorum ama böylede olmaz ki Bandicam fiyatlarına bakın.

Eki Görüntüle 651083
Kur ile dönünce fiyatlar çok uçuk oluyor ve ev kullanıcısını çok zorluyor malesef.
Şu asgarî ücret, asgarî ücret diye dolaşanlara hastayım ya😃 Asgarî ücretle çalışan adam kendine oyun sistemi kuruyor, monitör alıyor da oyuna para veremiyor.
Öyleleri ev, araba veya sistem alır ama gizli bütçe ile 😄

Böyle konuların sayısı gereksiz fazla arttı sanki. Ayrıca bazen Korsan satışların artmasında etkili olabiliyor. Mesela ben ETS 2'yi korsan oynadım ve beğenince bir de Online oynamak isteyince Orijinal satın aldım.

"Korsan sadece bir servis hatasıdır." -Gabe Newell

Kardeşim evet korsan kullanıyoruz emek hırsızıyız, kasadan para çalmaktan farkı yok ama hala tutuklanmıyorum, ve tutuklanmadıkça da kullanacağım.
Yok bahanem yok korsan kullanmak için, sonuç itibariyle illegal değil, ve aynı zamanda sınırsız olan bir şeyin hırsızlığı da olmaz, kasadan para çalmak suçtur ve hırsızlıktır, fakat oyun sınırsız sayıdadır, doğal olarak hırsızlık sayılmaz, ha zaten korsana karşıyız diyenlerin en az 15 kez korsan kullanmışlığı var o ayrı konu.

Kardeşim evet korsan kullanıyoruz emek hırsızıyız, kasadan para çalmaktan farkı yok ama hala tutuklanmıyorum, ve tutuklanmadıkça da kullanacağım.

Tutuklanmak istiyorsanız Türkiye'de üretilmiş bir yazılımı kullanır mısınız? Örneğin instafly. Korsan olarak kullanın ve lütfen dağıtımını yapın. Cezayı alırsınız. Ben de yarından itibaren yakalanana kadar insan oldurmeye başlayacağım.

Tutuklanmak istiyorsanız Türkiye'de üretilmiş bir yazılımı kullanır mısınız? Örneğin instafly. Korsan olarak kullanın ve lütfen dağıtımını yapın. Cezayı alırsınız. Ben de yarından itibaren yakalanana kadar insan oldurmeye başlayacağım.

Linç ettiğiniz için teşekkürler.

Bahsettiğiniz İnstafly uygulamasının İnstagram'ın kullanım koşullarına uymaması dışında her şey mantıklı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı