Kredi Kartı Nasıl Alabilirim?

LastExpiration

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar cep telefonu almak için kredi kartı almak istiyorum. İşe başlayalı 1 ay oldu kredi kartı başvurusu yaptım ama onaylanmadı. Nasıl kredi kartı alabilirim hangi bankadan alabilirim yardıcı olursanız sevinirim. Bu arada garanti bankası vermedi maaşım : 1000TL ve ssk var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz daha işe yeni başladığınız dolayı bankalar size kredi kartı vermeyi uygun görmüyorlardır. (Yani size henüz güvenmiyorlar)
Ama merak etmeyin yakında bankalar peşinize düşerler.
Maaşınızı kredi kartlarına rehin etmemek için, size tavsiyem kredi kartlarına hiç bulaşmayın.

Çalışacağım garanti yani 3 ay beklemeyi gereksiz buluyorum şimdi alıp 3 ay sonrada ödemesini bitiririm diye düşünüyorum ama kredi kartı verilmiyor peki bu ihtiyaç kredisi ve işsizler için kredi veriliyor ben çalıştığım halde nasıl alamıyorum anlamadım işten çıkıp kredi kartı mı alsam. :)

Bu yasak kalktı bildiğim kadarıyla hiç bir yerden nakit alamaz mıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Yardım edebilecek bir arkadaş yok mu?

Kredi kartindan uzak durun hayatimda sadece bir kere kredi cektim 300.000 € onunda 10 senesi kaldi bitmesine...
Öde öde bitmiyor o derece... Kredi zulümdür... :sansür:

20 sene faizle cektim her yil %2.07 faiz ödüyorum...
Her ay 1400 € yatiriyorum kredi icin.
Her sene cabuk bitmesi icin 8 ile 10.000 € arasi gönüllü ödeme yapiyorum...

Battik Battik... :yokartık:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı