Kutusu açılmış laptop iade edilebilir mi?

hangi model ve nerden aldınız bende hepsiburadan aldım acer nitro 16 ıps glowu sorun etmedim ama fanları fena şekilde çalışıyor bakalım 14 gün tam dolmadı hocam şuan 10 günde ama yarın veya cuma iade yapıcam gibi inşallah zorluk çıkarmaz

hangi model ve nerden aldınız bende hepsiburadan aldım acer nitro 16 ıps glowu sorun etmedim ama fanları fena şekilde çalışıyor bakalım 14 gün tam dolmadı hocam şuan 10 günde ama yarın veya cuma iade yapıcam gibi inşallah zorluk çıkarmaz
hocam 16'da da mı sürekli fan çalıştırma problemi var 40 derece sıcaklıkta bile uğultulu bir biçimde fan çalıştırıyor nitro 5

hocam 16'da da mı sürekli fan çalıştırma problemi var 40 derece sıcaklıkta bile uğultulu bir biçimde fan çalıştırıyor nitro 5
Uğultu evet hafif var pubg ultra ayalar da cpu 85 geliyor Normalmi acaba 10 dakikada performans moduna alınca nitro sense baya ses çıkıyor süperge gibi fazla geldi bana böyle nasıl kullanılır bilmiyorum

14 gün geçmeden sorgusuz şekilde ürünü beğenmediğim için iade edebiliyormuyum ? şöyle okudum değişim için satıcı servisi yolla vs dao raporumu neymiş o rapordan alıp tekrar değişim talebinde bulun vs burda satıcı direk servise yönlerdirdi beni sıfır bi cihaz nasıl olurda servise gider o yüzden bende satıcıya iade için ne yapmam gerekiyor yazdım iade talebinde bulunabilirsiniz dedi başka bişi yapmam gerekiyormu acaba ?

Son düzenleme:
Uğultu evet hafif var PUBG Ultra ayalar da CPU 85 geliyor normal mi acaba 10 dakikada performans moduna alınca NitroSense bayağı ses çıkıyor süperge gibi fazla geldi bana böyle nasıl kullanılır bilmiyorum.

14 gün geçmeden sorgusuz şekilde ürünü beğenmediğim için iade edebiliyor muyum? Şöyle okudum değişim için satıcı servisi yolla vs dao raporumu neymiş o rapordan alıp tekrar değişim talebinde bulun vs burada satıcı direk servise yönlerdirdi beni sıfır bir cihaz nasıl olurda servise gider o yüzden bende satıcıya iade için ne yapmam gerekiyor yazdım iade talebinde bulunabilirsiniz dedi başka bir şey yapmam gerekiyor mu acaba?

Başka bir şey yapmanıza gerek yok 14 gün içinde eğer ürüne ve kutusuna zarar vermediyseniz kutusunu açsanız dahi iade hakkınız mevcut direkt kutulayıp naylona sarıp yollayın not olarak da belirtin mesafeli sözleşmeler yönetmeliği madde 9 gereği cayma hakkımı kullanmak istiyorum diye.

Başka bir şey yapmanıza gerek yok 14 gün içinde eğer ürüne ve kutusuna zarar vermediyseniz kutusunu açsanız dahi iade hakkınız mevcut direkt kutulayıp naylona sarıp yollayın not olarak da belirtin mesafeli sözleşmeler yönetmeliği madde 9 gereği cayma hakkımı kullanmak istiyorum diye.
Benim satıcı ve Trendyol o kadar inat ki sadece win11 yüklenen laptopu geri gönderdi. Ben de evde saklı tutuyorum Tüketici Hakem Heyeti kararı sonuçlanana kadar.

kutusunun dışı yırtık geldi ürün bişi olmaz heralde ? içine not yazmam gerekiyor mu?

Dosya Ekleri

• IMG_20240318_150645.jpg
    IMG_20240318_150645.jpg
    215,7 KB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı