League of Legends Perma Ban Yedim

Hesabımı arkadaşımla paylaşmıştım o da girip kullanıyordu. Bir ara onun sayesinde 14 gün ban yemişti. Sonra küfür etmemeye dikkat ettim. Arkadaşım eline aldığında bir sürü küfürler ediyordu fakat hesap ban yememişti. Ben son 6-7 oyundur küfür ediyorum oyunda, perma ban yedim. Hakettim evet ama nasıl kaldırabilirim bir yolu yordamı yok mudur?

İçimin yağları eridi desem yeridir. En azından oyunuma geldiğinde beni yine hüngür hüngür ağlatacak insanlardan biri daha perma yemiş oldu. Artık kendinize bir çeki düzen verirsiniz diye düşünüyorum.

Hesabı isteyip isteyip ana avrat söven ben değilim, sensin. Senin yüzünden ban yedim. Hala laf yapıyorsun burada.

Benim yuzumden degil kendine hakim olamadigin için ban yedin, benim hesaba girip maksimum attigim 50 Mac'ya vardir ya yoktur. 3 yil icerisinde kac defa takdirin 0'a dustu? Ki bu tek ban yedigin hesabin degil. Akillanirsin bundan sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim yuzumden degil kendine hakim olamadigin için ban yedin, benim hesaba girip maksimum attigim 50 Mac'ya vardir ya yoktur. 3 yil icerisinde kac defa takdirin 0'a dustu? Ki bu tek ban yedigin hesabin degil. Akillanirsin bundan sonra.
Diğer hesaplarım internetim gittiği için AFK'dan ban yemişti. Ben hayatımda sadece sohbet banı yedim. O 50 oyun sayesinde ban yemiş oluyorum zaten.

Diğer hesaplarım internetim gittiği için AFK'dan ban yemişti. Ben hayatımda sadece sohbet banı yedim. O 50 oyun sayesinde ban yemiş oluyorum zaten.

Bundan sonra hesabini baskasiyla paylasmazsin o zaman suc yine sende, ki benim yuzumden ban yemedi hesap ama hadi diyelim benim yuzumden ban yedi. Senin sucun hesabi baskasiyla paylasmak, Riot zaten bunun yasak oldugunu belirtiyor. Ki ben senin neler yazdigini da cok iyi biliyorum merak etme, burada elinde kanit olmadan iftira atmak kolay.

Geri
Yukarı