League of Legends'a başladım

Lerasen

Decapat
2 gün önce LoL'e başladım, EUW sunucusunda. Mayıstan beri başlama niyetim vardı fakat sistem gereksinimlerim önceden yetmediği için başlayamamıştım ama biraz araştırma yaptım oyun hakkında ve biraz daha iyi başladığımı düşünüyorum.

Şuanda 8. seviyeyim ve oyuna Üst Koridor olarak başladım ve Darius ile oynuyorum.
Birkaç kez Riven ile oynamaya çalıştım ama çok kötü oynuyorum, belkide oyuna yeni başladığım için mekaniklerini bilmediğimden kaynaklıdır. Darius ile en fazla şuan 15/7 yapabildim. Ortalama olarak 5/4 her el.

Oyuna başlama amacım eğlence değil aslında, E-Spor için başladım ama geç mi bilmiyorum. Birçok kişinin E-Sporcu olmak gibi hayali var ama benimki hedef. Seneye liseye geçeceğim yani haftada 12 el falan atabilirim. Bence az aslında daha fazla oynayabilirim günde 5-6 oyunda atabilirim ama dediğim gibi :).

Şuan için tek sorunum, itemler. Hangi karakterde hangi itemi alacağımı bilmiyorum telefondan googleden baksam bile zaman alıyor. Ve dediğim gibi Riven ile oynayamıyorum Şampiyon Havuzumu oldukça geniş tutmaya çalışıyorum.

Yanımda PRE yok. EUW serverında oynayan varsa oyunu bana öğretebilirse çok mutlu olurum :).

o kanser kitle diye bahsedilen kitleyi genelde 10-13 yaş arası çocuklar oluşturuyor oyun bitiminde lobiye davet edip bir güzel azarladığım için iyi biliyorum o mevzuyu .

o kanser kitle diye bahsedilen kitleyi genelde 10-13 yaş arası çocuklar oluşturuyor oyun bitiminde lobiye davet edip bir güzel azarladığım için iyi biliyorum o mevzuyu .
Bende 14 yaşındayım ama önyargıyla yaklaşmayın. Yapmayanlarda vardır içinde illaha mesela ben yapmıyorum, adam akıllı oynuyorum oyunumu.

Evet eminim. Uzun süredir aklımda olan birşeydi nedense herkes böyle diyor. TR serveri çok kanser bir kitleye sahipmiş, bende EUW'dan oynuyorum.
Ben de EUW'da smurf kasıyorum. CrossPlatform nickim. Eklersen girebiliriz ama ben hafta içleri pek aktif olmuyorum.

E-sporcu olacağım dersen günde yaklaşik 12 saat ayırıp buna yıllarca devam etmen lazım. Bu da eğitim hayatından vazgeçmek demek. Oynayan çok fazla insan olduğu için aradan sıyrılıp e-spor seviyesine çıkmak imkansıza yakın artık. Ara sıra eğlence için oynamanı öneririm, fazla vaktini harcama madem liseye de geçeceksin.

4 senem gitti. Tavsiyem yol yakınken bırak. Çektiğin çileye değmiyor. Piyasada güzelim bir sürü oyunlar var LoL dışında. Sistemim iyi olsaydı da bu oyuna bağlı kalmasaydım keşke.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı