LG G4 vs Galaxy S6

LG G4. Normal kullanımda farketmeyeceğin kadar güçlü işlemciler bulunduruyor ikiside,G4 kamerada geçiriyor devam ediyor bu arada. Aradaki fiyat farkı için parmak izi vs vs için değmez.

Mağazadan S6 inceledim, alınmaz o telefon G4 kasası performansı daha iyi, zaten samsung telefonlarının çoğu 1 aydan sonra kasmalar başlıyor. Sonuca gelirsek samsung telefonlarına para verilmez.

Mağazadan S6 inceledim, alınmaz o telefon G4 kasası performansı daha iyi, zaten samsung telefonlarının çoğu 1 aydan sonra kasmalar başlıyor. Sonuca gelirsek samsung telefonlarına para verilmez .
S6'nın performansı G4'den daha iyi. Mühim olan soru bunu günlük hayatta nekadar fark edeceksin? Fark %20 falan.

Mağazadan S6 inceledim, alınmaz o telefon G4 kasası performansı daha iyi, zaten samsung telefonlarının çoğu 1 aydan sonra kasmalar başlıyor. Sonuca gelirsek samsung telefonlarına para verilmez.
  • S6 hem arkada hem önde Gorilla Glass 4 barındırıyor. G4'ün sadece önünde Gorilla Glass var ve 4 olduğu konusunda kesin bilgi yok. 3 de olabilir...
  • S6 8 çekirdek ve çekirdekler daha hızlı. G4 ise 6 çekirdek ve çekirdekler yavaş.
  • S6 14nm iken G4 20nm eski üretim sürecine sahip.
  • S6'nın okuma yazma hızı şu anda piyasadaki en yüksek hız
Karşılaştırma videomuz yakında gelecek...

Daha önce dediğim gibi iki telefonun da birbirine üstünlükleri var. Konu sahibi arkadaşın önceliği performans olduğundan S6 burada daha iyi bir tercih. Samsung telefona para verilmez gibi bir cümle kullanılması doğru değil. @Rammstein24

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı