LGBT bireylerin toplumdaki yerleri nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi bu arkadaş bize bir soru sormuş. Ben de bu arkadaşa soruyorum. Birader saygı bekliyorsun bir çok insanın müslüman olduğu ülkede Kabe resmini yere seriyorsunuz. Ben ne anladım bu işten?
Müslüman kişilerin bazıları kadınlara tecavüz ettiği için tüm müslümanlar tecavüzcü mü?

Arkadan vuracaksın önden sallacak aga. İşin şakası bir yana yaşamadığım için bilemiyorum duyguları nasıldır. Nötrüm.

Şimdi bu arkadaş bize bir soru sormuş. Ben de bu arkadaşa soruyorum. Birader saygı bekliyorsun birçok insanın Müslüman olduğu ülkede Kabe resmini yere seriyorsunuz. Ben ne anladım bu işten?

Bir grup insan için topluluğu yere sermek bana mantıksız geliyor. O zaman trans cinayetlerini işleyen insanları da sokaktan geçen bir heteroseksüelin yerine koymak da benim hakkım olur.

Şimdi bu arkadaş bize bir soru sormuş. Ben de bu arkadaşa soruyorum. Birader saygı bekliyorsun bir çok insanın müslüman olduğu ülkede Kabe resmini yere seriyorsunuz. Ben ne anladım bu işten?
Birkaç kişinin yaptığı şey için tüm herkesi suçlamak ta yanlış. Mesela bazı müslümanlar kendini hoca diye tanıtıp kadına tecavüz ediyor ama bu müslümanlığı kötü yapmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı