LGS senesinde yanlışlıkla LoL'e bağımlı olmak

Ozi01

Decapat
Daha fazla  
Bu yaz tatili bitince 8. sınıfım ve şu an derecemde yok oyunda Rengar oynarken daha 1 orman bile alamıyordum. O yüzden bağımlı değildim. Bu akşam tristina diye karakter keşfettim ve çok beğendim yaz tatilinde hem ders hem bilgisayarı belli bir süre götürdüm diyelim fakat okul başlayınca aklıma hep LoL olmasından korkuyorum ve LGS zamanı PC de kalkacak, iyice aklımı oyunlarla bozmak istemiyorum. Sizce hemen silmeli miyim yoksa bu yaz tatilinde 1-2 hafta da olsa derecesiz oynamalı mıyım? Bence silsem iyi edecek çünkü şu an canım çekiyor oynamak ve bağımlısı olmaktan korkuyorum sizin önerileriniz nelerdir? Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Bu yaz tatili bitince 8. sınıfım ve şu an derecemde yok oyunda Rengar oynarken daha 1 orman bile alamıyordum. O yüzden bağımlı değildim. Bu akşam tristina diye karakter keşfettim ve çok beğendim yaz tatilinde hem ders hem bilgisayarı belli bir süre götürdüm diyelim fakat okul başlayınca aklıma hep LoL olmasından korkuyorum ve LGS zamanı PC de kalkacak, iyice aklımı oyunlarla bozmak istemiyorum. Sizce hemen silmeli miyim yoksa bu yaz tatilinde 1-2 hafta da olsa derecesiz oynamalı mıyım? Bence silsem iyi edecek çünkü şu an canım çekiyor oynamak ve bağımlısı olmaktan korkuyorum sizin önerileriniz nelerdir? Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Sil acil olarak sil oyunu.

Acilen sil kafanı da oyunlardan arındır artık çalışmaya başlamalısın hafiften ne kadar az konu o kadar fazla test demek. Konuları hemen başla erken bitirmeye çalış.

Silmeni öneririm ama kafanda çalışma varsa benim gibi bağımlı olsan bile oyuna değil derse yöneliyorsun benim dönem boyu bilgisayarım duruyodu max 1-2 saat oynuyordum 466 aldım.

Lise sınavı şakaya gelmez. Üniversite sınavında mezuna bırakırım der bir şekilde kendini kandırırsın ama lise sınavında sadece bir şansın var. İyi yere girdin girdin, giremezsen çok kötü seneler seni bekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı