LGS'ye nasıl çalışmalıyım?

Yok hocam zaten saçma olaylarda ismim geçmiyorsa gram umurum değildir yazın bile az olsa da okula hazırlık günde 15 20 soru çözüyorum konu anlatımları falan izliyorum LGS için önerebileceğiniz bir deneme var mı?

All star Master mozaik öneririm(bunlar zor olduğu için önerdim.)

Hocam hızlı okumam iyi her akşam yatmadan mutlaka kitap okurum sözelime zaten önceki deneme sınavlarımın sonuçlarına bakarak fulleyeceğime inanıyorum tek sıkıntım matematik ve fen özellikle 8.sınıfın matematiği zor
Bir de hocam ayıptır sorması 487 ile hangi liseyi kaçırdınız.

All star Master mozaik öneririm(bunlar zor olduğu için önerdim.)

Zor iyi olur hocam zoru yapan kolayı da yapar ama kolayla başlayan zoru yapamaz sağ olun tavsiyeniz için.

Hocam hızlı okumam iyi her akşam yatmadan mutlaka kitap okurum sözelime zaten önceki deneme sınavlarımın sonuçlarına bakarak fulleyeceğime inanıyorum tek sıkıntım matematik ve fen özellikle 8.sınıfın matematiği zor.

Zor iyi olur hocam zoru yapan kolayı da yapar ama kolayla başlayan zoru yapamaz sağ olun tavsiyeniz için.

Rica ederim ne demek ama ben sınava hep zor sorularda çalıştığım için kolayı yapamadım.

yazın bile az olsa da okula hazırlık günde 15 20 soru çözüyorum konu anlatımları falan izliyorum LGS için önerebileceğiniz bir deneme var mı?
Derslerdeki durumunu bilmediğim için net birşey diyemem yazın çalışman hakkında
Deneme olarak da ankaraya yayıncılığın matematik branş denemeleri soru türlerini kavraman açısında yararlı olucaktır aynı zamanda aynı yayıncılığın paragraf kitabı da fena değildir.
Okyanus yayıncılığın fen ve inkılap branş denemeleri son derece kalitelidir.
Mozaik yayınlarının branş ve genel denemeleri son derece kalitelidir, aynı zamanda matematik soru bankasındaki sorular matematiği fulleticek düzeye getirir.

Hocam hızlı okumam iyi her akşam yatmadan mutlaka kitap okurum sözelime zaten önceki deneme sınavlarımın sonuçlarına bakarak fulleyeceğime inanıyorum tek sıkıntım matematik ve fen özellikle 8.sınıfın matematiği zor.

Kanka sadece zor çözme. Bir noktadan sonra çok fazla zor çözdüğün için kolay soruları kendi kafanda zorlaştırıyorsun sorunun fazla ayrıntısına girip yapamıyosun.

Derslerdeki durumunu bilmediğim için net bir şey diyemem yazın çalışman hakkında.
Deneme olarak da Ankara'ya yayıncılığın matematik branş denemeleri soru türlerini kavraman açısında yararlı olacaktır aynı zamanda aynı yayıncılığın paragraf kitabı da fena değildir.
Okyanus yayıncılığın fen ve inkılap branş denemeleri son derece kalitelidir.
Mozaik yayınlarının branş ve genel denemeleri son derece kalitelidir, aynı zamanda matematik soru bankasındaki sorular matematiği fulletecek düzeye getirir.

Anladım hocam çok sağ olun tavsiye ettiklerinizden birini mutlaka alacağım ortalamam 96 ile bitirdim 7. sınıfı ve ortalama deneme puanlarım 350 360.

Kanka sadece zor çözme. Bir noktadan sonra çok fazla zor çözdüğün için kolay soruları kendi kafanda zorlaştırıyorsun sorunun fazla ayrıntısına girip yapamıyosun.

Doğru söylüyorsunuz hocam kolay ve zoruda çalışacağım sağ olun.

Hocam hızlı okumam iyi her akşam yatmadan mutlaka kitap okurum sözelime zaten önceki deneme sınavlarımın sonuçlarına bakarak fulleyeceğime inanıyorum
Harika
tek sıkıntım matematik ve fen özellikle 8.sınıfın matematiği zor
Önerdiğim kaynaklar seni geliştiricektir. ☺️
bir de hocam ayıptır sorması 487 ile hangi liseyi kaçırdınız.
Cağaloğlu Anadolu Lisesi. Fendeki dikkat hatamdan sebebiyetle puanım yetmedi. Keşke biraz odaklanma ve stres sorunları üzerine çalışsaydım. 😅

Harika.

Önerdiğim kaynaklar seni geliştiricektir. ☺️

Cağaloğlu Anadolu lisesi. Fendeki dikkat hatamdan sebebiyetle puanım yetmedi. Keşke biraz odaklanma ve stres sorunları üzerine çalışsaydım. 😅

Anladım hocam sağ olun çok geçmiş olsun ama yine de 487 ile kötü bir liseye gidiceğinizi sanmıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı