Linux masaüstü önerisi

Bsd Kaymak

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Budgie/Gnome(Base)/LXDE/Mate

Xfce kullanmayı düşünmediğim için dahil etmedim.

Bu De'lerin hepsini mümkünse test edeceğim. Kde5 arkadaşla birazcık sorun yaşadık...
Ben sizin önerilerinizi de merak ediyorum. 1 De'yi en az 2 ay gibi bir süre kullanmayı düşünüyorum.

İlk öneriniz ne olurdu?

Bilgisayarım orta düzey. Herhangi bir masaüstünün kastıracağını düşünmüyorum.

Ek olarak kişiselleştirme özellikleri iyi olursa çok iyi olur. Zira güzel masaüstü benim için çok önemli...

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu De'lerin hepsini mümkünse test edeceğim. Kde5 arkadaşla birazcık sorun yaşadık...
Ben sizin önerilerinizi de merak ediyorum. 1 De'yi en az 2 ay gibi bir süre kullanmayı düşünüyorum.

İlk öneriniz ne olurdu?

Ek olarak kişiselleştirme özellikleri iyi olursa çok iyi olur. Zira güzel masaüstü benim için çok önemli...

Linux Mint. :)

KDE. Manjaro ve Debian'da sikintisiz calistirdim.

Farkli şey istiyorsan WM kurabilirsin.

Ek olarak D'de de var, ona da sans ver.

KDE5'e Sweet teması kurdum, tam hoş bir masaüstü yapacakken birden simgelerin yarısı yok oldu. Güzel bir masaüstü olacak derken az daha hiçbir şeyi ayırt edemeyecektim. WM, DDE olabilir tavsiyeniz için sağ olun :)
Cinnamondan bahsettim.

Maalesef Cinnamon'u çok sevmedim.

İlk öneriniz ne olurdu?

Gnome alışınca çok güzel. :)

Evet bu arada tamamen katılıyorum, birde customization yapınca kullanma yanında yat.
FreeBSD'de GNOME kullaniyorum. Maalesef KDE sddm BSD'de sorun cikariyor. Ben de elim ayagim dolana dolana mecbur kullaniyorum. Bir seyi arayip bulanadek canim cikiyor. Ben KDE'ye alistim, cikamiyorum :D

Geri
Yukarı