Linux'un ve Wine'ı gereksizliği!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun açısından olabilir ancak Linux bir harikadır. O oynadığınız oyunların çoğu sunucusu güvenlik için Linux sunucular içinde. Oyun hariç her işinizi rahatlıkla gören harika bir çekirdektir.
Çok memnunsan kullan da seni de göreyim. Sonra buraya elli tane yok şu bozuldu yok şu açılmadı diye mesaj atıp duracaksın. Ya arkadaş gerçi suç bende gül gibi microsoft varken...

Ne bileyim Windows'ta mavvi ekrana düşüyordum bir de hani hoşuma falan girmişti ama bir daha asla Linux falan deli saçmalığına girmem.

Hocam ben pandemi ilk başladığında merak saldım. O zamandan bu zamana kadar bayağı bir öğrendim kendimce. Özellikle terminal başta delilik gibi geliyor. Yazan satırları okuması, işlemin bitip bitmemesini anlayamıyordum. xd.
Çok memnunsan kullan da seni de göreyim. Sonra buraya elli tane yok şu bozuldu yok şu açılmadı diye mesaj atıp duracaksın. Ya arkadaş gerçi suç bende gül gibi microsoft varken...
Kullandım zaten.

Ne bileyim Windows'ta mavvi ekrana düşüyordum bir de hani hoşuma falan girmişti ama bir daha asla Linux falan deli saçmalığına girmem.

Hocam bu işler ihtiyaca göre. Günlük şehir içi kullanım için TIR alıp ne biçim şey bu ben buna bir daha binmem demeye benziyor sizinki. Bir şeyleri yanlış yapmışsınızdır. Uğraşmak istemiyorsanız Windows'ta kalmalısınız. Hele ki oyun oynamak önceliğinizse. En azından şimdilik. İnşallah ileride Linux'un da bu açığı kapatılır.

20 dakika önce katılmışsınız. Forumda yüksek ihtimal yan hesap açıp trollüyor. Konu troll. Ve ayrıca hiç bir türkçe hatası yok ilginç...

Hocam ben pandemi ilk başladığında merak saldım. O zamandan bu zamana kadar bayağı bir öğrendim kendimce. Özellikle terminal başta delilik gibi geliyor. Yazan satırları okuması, işlemin bitip bitmemesini anlayamıyordum. xd.

Kullandım zaten.
Yemin ediyorum aynı. Ya hocam terminal nedir allah aşkına yaaa... Tıklayacan açacan bu. Asla microsoftun yerini tutamayacak bak göreceksin.

Kullandığın Android cihaz zaten GNU/Linux :D

Son düzenleyen: Moderatör:
20 - 30 tane dağıtım kullanmışımdır. Elbette hepsi iyi değil bence. Çoğunun paket yöneticisini öğrenmekte zaman almıştı benim için.
Ekleme: En hatasız ve stabil bir dağıtım arıyorsanız Debian Stable Nonfree kesin önerimdir. Diğer önerim ise Linux Mint.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı