Lisede kavga iyi bir şey mi?

Kavganın hiç bir türlüsü iyi bir şey değildir. 10. sınıfa gidiyorum ve sadece 6. ve 9. sınıfta kavga etmiştim. Tabii ciddi kavgalar değil. Önemsiz meselelerdi. Arkadaş arasında şakaydı bizim için. O zamanlar aklıma geldikçe utanıyorum.

Kavganın hiç bir türlüsü iyi bir şey değildir. 10. sınıfa gidiyorum ve sadece 6. ve 9. sınıfta kavga etmiştim. Tabii ciddi kavgalar değil. Önemsiz meselelerdi. Arkadaş arasında şakaydı bizim için. O zamanlar aklıma geldikçe utanıyorum.
Ben mezun oldum kardeşim etmediğim içinde memnunum kendini yedirme ama kavgayı tavsiye etmem it dalaşından başka birşey değildir

İyi bir şey değildir. Misal meslek lisesinden birisi ile kavga edersen ve makine bölümü öğrencileri de gelirse kavga sonrası hafif krom tadı alabilirsin. 😂
Hocam arkamıza güvenmeyelim diyoruzda onların arkası varsa bizde Ala sı var :D ayıkta kalsınlar

Hak eden kişiye hak ettiği gibi davranmalısın yoksa çok ezerler zaten bu lise ortamı lanet bir yerdir bir iki grup olur kendi aralarında muhabbet ederler herkes birbirinin ardından bir şey yapmaya çalışır çok şükür böyle bir şey yaşamadım da yine de yazıyım dedim :D.
bizde mezun olduk şükürler olsunki yaşamadık :d

Yeni konular

Geri
Yukarı