LoL nasıl bırakılır?

Uzun zamandır oynadığım bu oyunu bir türlü bırakamıyorum olmam gereken ligde değilim, oyuna giriyorum bilerek besleyenler, tek amaçları beni trollemek olanlar, durduk yere küfür edenler her çeşit insan var. Oyunda sadece meta Hero'ları alarak kazanabiliyosunuz, denge diye bir şey yok. Hep aynı Hero'ları oynamaktan bıktım üstüne üstlük bir de oyun tamamen coinflip karşı takım her zaman bizim takımdan daha iyi oyunu tek oynama sebebim karantina sürecinde arkadaşlarımla oynayabileceğim tek oyunun LoL olması. Bana bu "elo hell' lanetinden nasıl kurtulacağımı açıklayın veya nasıl bırakabileceğimi.

Oyun rekabete dayalı ve kazanma isteği sana oyunu oynatıyor. Kill ve Win alınca dopamin (mutluluk hormonu) salgılıyorsun otomatik olarak. Rekabet olayını kafanda bitir yani kimseye iyi olduğunu kanıtlamak zorunda değilsin(Ben öyle bir aptaldım)ya da başka mantıklı bir rekabet oyununa(şaka yapmıyorum satranç xd en azından sana bir şey katıyor) başla. CoD serisi de olur bak aklıma geldi Online olarak hala çok Badass :)

Geri
Yukarı