LoL'de RP nasıl kazanılır?

quness

Centipat
Daha fazla  
Konu biraz saçma gelebilir ama maalesef. İstediğim bir skin var ama yatırabilecek param yok, malum RP fiyatları da biraz yüksek. (istediğim skin 130 TL) bundan dolayı LoL'de RP kazanmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi uygulama vardı görev yaptıkça veriyordu ama onun için de 1 yıl falan uğraşmanız lazım en mantıklısı para verip almak. Ben Akali kostümü alacaktım küreden çıkardım para yatırıp ve bir kaç skin daha geldi. Öneririm.

Konu biraz saçma gelebilir ama maalesef. İstediğim bir skin var ama yatırabilecek param yok, malum RP fiyatları da biraz yüksek. (istediğim skin 130 TL) bundan dolayı LoL'de RP kazanmak istiyorum nasıl yapabilirim?
Bazı youtuber yada yayincilar kendisini yenene veriyorlar yayin veya videolarda.

8 lira ayıracak paranızın olduğunu düşünüyorum, Prime satın alın. Prime Gaming ile gelen her aylık LoL paketini bedavaya alabilirsiniz galiba içinde bir 350 RP ve bi' kaç tane kostüm çıkıyordu ek olarak şampiyon vs. Verdiği kostümler boş beleş değil iyi şeyler belki bundan çıkartabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı