Matematik dersi çok zor geliyor

Hocam buraya yazmak yerine sınava EA'dan girip YBS yazın. Matematiği yapamayan bir insanın FKB yapabileceğini düşünmüyorum.

Hadi bu arkadaşı geçtim siz niye bu forumda geziyorsunuz? Profiline önceden de bakmıştım şimdi yine baktım hala YKS için çalışıyorsun ve belli ki zorlanıyorsun daha çok çalışman lazım ama aynı bu arkadaş gibisin sen de hep konu açıp çalışmıyorsun. Ne oluyor kardeşim siz ikiniz de troll hesap mısınız, böyle sürekli nasıl yaparım falan diye konular açıp milletin vaktini çalmaya mı uğraşıyorsunuz :D hayatımda gördüğüm en tuhaf tipsiniz ikiniz de cidden.

Troll falan olduğunu düşünmeye başladım dost. Önceki konularını tek tek inceledim bir de ana sayfama düşüyor her zaman aynı cevaplar veriliyor sana. Yapamıyorsan kafana vurup matematiği aklına mı sokmamiz lazım anlamadım. Göz ardı etmek istemiyorum ama baydı bu konular bir tik. 5-10 adamı geçtim istersen 100 kişi etiketle herkes aynı cevabı verecek. Kimin ne dediğini bu konudan da öbür konulardan da görüyoruz. 2 yıllığı falan geç, yanlış anlama da bu kafayla PC mühendisliği hayal. İllaki birisi gerçekçi konuşmalı, herkes umut depoluyor da sende tık yok. Sanayiyi bir dolaş da hoşuna giden bir meslek olursa ustasıyla konuş. Matematik yok PC mühendisliği istiyorsun.
Valla yok sanayiye gideceğime okuldan devam ederim. Ayrıca yarın sınav olsa 2 yıllık kazanbilecek net yapıyorum.

Hadi bu arkadaşı geçtim siz niye bu forumda geziyorsunuz? Profiline önceden de bakmıştım şimdi yine baktım hala YKS için çalışıyorsun ve belli ki zorlanıyorsun daha çok çalışman lazım ama aynı bu arkadaş gibisin sen de hep konu açıp çalışmıyorsun. Ne oluyor kardeşim siz ikiniz de troll hesap mısınız, böyle sürekli nasıl yaparım falan diye konular açıp milletin vaktini çalmaya mı uğraşıyorsunuz :D hayatımda gördüğüm en tuhaf tipsiniz ikiniz de cidden.
Yemin ederim troll değilim ben hocam yaşadığım her şey gerçek.

Valla yok sanayiye gideceğime okuldan devam ederim. Ayrıca yarın sınav olsa 2 yıllık kazanbilecek net yapıyorum.
Hayat böyle kusura bakma 3 seçeneğin var 1-) köye git köyde yaşa 2-) fabrika yada sanayiye git 3-) aklını başına topla üniversite oku
Moral bozmak istemem ama neyse ben bozmayacağım moral.

1-troll değilim.
2-dedem vefat etti. Farklı bir şehre gelmek zorunda kaldım yanıma kitap alamadım.
3.arkadaş kadar sık konu açmıyorum.

Acıtasyon yapma. her gelen cevaba beceremiyorum dersen insanlar sıkılır.
Yalandı zaten çoğu. 18 Aralık'tan beri matematiğin yüzüne bakmadım. O gün bilgisayar alma hevesine tutuldum sonra 1 haftada gitti zaten. 3 ay PC almaya uğraştım. :D Belki çalışsam yapardım. Yani haklısınız boş konular daha hiç çalışmadım bile o günden beri. Ayrıca hatırlayan vardır oyun oynama isteğim vardı diye de konu açmıştım. İşte o zaman saldım dersi.

Merhaba. Matematikte çok zorlanıyorum. Denemelerde -YKS- maksimum 12 net yapmışlığım var hatırladığım kadarıyla. İşin ilginç tarafı epeydir çalışıyorum özel ders alıyorum olmuyor. Sadece matematik dersinde oluyor bu, diğer derslerim iyi. Sizce ne yapmam lazım? Ve son bir sorum daha ÖSYM matematiği çok zor mu soruyor? Şu anda çalıştığım kitaplar:
  • Konu anlatımı olarak: Çap Yayınları
  • Soru bankası olarak: Matematiğin İlacı
@thworld
@ErrorCorrection
@Blackrawen
@749715
@Booh of Wooh
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
@aseiuzmein
Ben seni sürekli sosyalde görüyorum.
Sorunlarının çözümü burada çözüm aramak değil ders çalışmak. Zaten yanlış hatırlamıyorsam çalışmaya yeni başladınız.

Geri
Yukarı