Meslek lisesi mi İmam Hatip lisesi mi?

mkataturk

Hectopat
Makaleler
1
Geçen konuda anlattım isterseniz bakın GECENKONU. İmam Hatipe gidebilirim puanım yetiyor. Ben üniversite okumak istiyorum. Meslekte 11, 12 sınıflarda sayısal yok bu da üniversite sınavına çalışmama engel. Sizce imamhatip mi meslek mi?

Geçen konuda anlattım isterseniz bakın GECENKONU. İmam hatipe gidebilirim puanım yetiyor. Ben üniversite okumak istiyorum. Meslekte 11, 12 sınıflarda sayısal yok bu da üniversite sınavına çalışmama engel. Sizce imamhatip mi meslek mi?

Geleceğine bağlı şuanki iktidar devam ederse imam hatip forever ama yok ben iş öğreneceğim diyorsan meslek lisesi.

Ya ben iş öğrenmek için lise okumak istemiyorum. Adam gibi ders görmek istiyorum. Avukat olmak istiyorum diyelim imam hatip mi meslek mi?

Bence bazı özel okulların bursluluk sınavına girebilirsin. Ben girdim ve yüzde 80 burs aldım. Şu an çok rahatım. Hem eğitimimi görüyorum hem de az para ödüyorum. Hatırlatırım, bursluluk sınavlarına girmek paralı değil. Bence girebildiğin tüm bursluluk sınavlarına gir. Tutana kadar devam et derim. Başarılar :D.

Tamam da bu liseleri kazandığınıza göre dersleriniz kötü. Daha ilkokul seviyesinde bilginiz olmadan nasıl lise bilgilerini öğrenebilirsiniz ki? Bence meslek lisesi seçin.
Derslerim kötü falan değil ama ahım şahımda değil bir tane anadoluya puanım yetiyordu almadılar.
Bence bazı özel okulların bursluluk sınavına girebilirsin. Ben girdim ve yüzde 80 burs aldım. Şu an çok rahatım. Hem eğitimimi görüyorum hem de az para ödüyorum. Hatırlatırım, bursluluk sınavlarına girmek paralı değil. Bence girebildiğin tüm bursluluk sınavlarına gir. Tutana kadar devam et derim. Başarılar :D.
İstanbulda yaşıyorum önerdiğin bir yer var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı