Monster Abra A5 v17.2'de düşük GPU kullanımı

Tabi ki yazarım sıkıntı yok belki yapmışsınızdır ama masaüstü sağ tık görüntü ayarlarına girdiğimizde en aşağıda grafik ayarları var buradada çalıştırdığınız oyunları tek tek exeleri seçip seçenekler diyip nvidia panelinde yaptığınız gibi yüksek performans seçin bu şekilde 1 günlüğüne sıkıntı çıkarmadan oynadım performans modundayken ancak bugün açtım gene aynı lanet olsun dedim artık iade edicem 11700 aldığım pc 16 küsür olmuş yerine pc alamıcaz

Güç tasarrufunda normal gibi duruyor drop yık fps sabit ama çekirdek hızını vs watt değer sınırlandırıyor Bi nevi geçici çözüm şuanda öyleyim ama neden daha fazladır varken böyle kullanalım YouTube videolarda yorumlarda farklı bir çözüm okudum bugün onu deneyeceğim win11 temiz kurulum uefi ile yükseltme falan değil direk kurulum

Güç tasarrufunda normal gibi duruyor drop yık fps sabit ama çekirdek hızını vs watt değer sınırlandırıyor Bi nevi geçici çözüm şuanda öyleyim ama neden daha fazladır varken böyle kullanalım YouTube videolarda yorumlarda farklı bir çözüm okudum bugün onu deneyeceğim win11 temiz kurulum uefi ile yükseltme falan değil direk kurulum
Ben 11 kullanıyorum aynı durum temiz kurulumla geçtim. Bu arada bir şey buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şurdaki cihaz ile bir takım bir şeyler yapıyor ve sanırım mux olayını çözüyor tam emin değilim ama. İngilizcem iyi fakat çok fazla terim var ve konuyu çok anlamadım.

Ben 11 kullanıyorum aynı durum temiz kurulumla geçtim. Bu arada bir şey buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şurdaki cihaz ile bir takım bir şeyler yapıyor ve sanırım mux olayını çözüyor tam emin değilim ama. İngilizcem iyi fakat çok fazla terim var ve konuyu çok anlamadım.
UEFA kurulum mı yaptım
Uefi kurulum mu yaptın

Abra A5 v17.2 RTX 3050 Ti aynı sorun bende de vardı. Önceki bilgisayarım Abra A5 v6.2, onda kurulu olan Control Center'i yüklediğimde sorun çözülür gibi oldu arkadaşlar. GPU performans sorunu yasayanlar Monster'in sürücü sayfasından A5 v6.2 için olan Control Center'i indirip deneyebilir.

Geri
Yukarı