Monster T5 V17.1 Düşük FPS

Hocam resimdeki opsiyonu işaretleyip oyun açıkken, bildirim alanından oyunun GTX 1060'ı mı kullandığını kontrol ettin mi?

Bir de benchmark testi yapmayı dene. GPU testi sırasında, GPU'nun kullanım %'sini kontrol et.
Ettim hocam ettim. Hatta bu konuyu Reddit ve LinusTechTips Forums'a da açtım ve oradaki arkadaşlarla bu olayın tek kanaldan çalışan RAM olduğu teoirisini öne sürdük @midgardian gibi.
Bakalım başka bir şey bulursak yazarım.

Olabilir hocam bende laptopu ilk aldığımda Adata 8gb takılıydı performans düşüktü. Kingston 2x8kit alıp takmıştım performans neredeyse 2 katına çıkmıştı.
Ettim hocam ettim. Hatta bu konuyu Reddit ve LinusTechTips Forums'a da açtım ve oradaki arkadaşlarla bu olayın tek kanaldan çalışan RAM olduğu teoirisini öne sürdük @midgardian gibi.
Bakalım başka bir şey bulursak yazarım.

Şöyle bir şey var bildiğime göre şarja takmadan düşük FPS normal bende de öyle oluyordu. Şarja takmadan mı oynuyorsunuz acaba ?

Ben bugün aynı sıkıntıdan ram sipariş verdim acele etme o gelsin yazarım foruma düzelirse.

sonuç ne oldu, ram takınca düzeldi mi, bende çok merak ettim bu konuyu. bir gün başımıza gelirse çözümü nedir bilmek lazım...

Dosya Ekleri

• intel.png
    intel.png
    5,4 KB · Görüntüleme: 46
Hatanın kaynağını bilmiyorum, bir temiz Windows kurulumu yapıp tüm sürücüleri baştan yüklemek iyi olabilir. Daha önce işlemcinin turbo frekanslara çıkmama sorunu güncelleme ile çözülüyordu. Sende güncellemeyi engelleyen bir hata çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı