MSI'ın AMD ürünleri hakkındaki savunması

İşlemci olarak AMD almak çok mantıklıyken ekran kartı almamakta bir o kadar mantıklı geliyor artık. İnsanların sürekli 5700 modellerinden yaşadıkları hatalar/sorunlar/pişmanlıklar yüzünden konu açtığını görmeye başladım. O kadar para verip bu muameleyi görmekte çok üzücü.

Aşağılayıcı ve markaya üreticiye yönelik "Çöp" "asla" lafını çok kullanıp amd sistem dizen ve suanda memnuniyeti hat safhada olan bircok insan biliyorum. Teknoloji şanstır. Sendeki kötü sey başkasında krallar gibi çalışır. Araştırmadan da almamak gerekli. Ha birde şunu söyleyeyim msi bazi konularda gercekten suçlu olmasına rağmen cok iyi savunma yapabiliyor. Lakin burda hem msi hem amd tarafında sıkıntı var. Temp limite gelince sanırım hiz kilitleniyor sıcaklık düşürüp sonra yoluna devam ediyor.

14 günlük cayma hakkımı kullanmak istiyorum ama firma kutusu açılmış(açık gelmişti zaten ilk aldığımda da) iade almayız diyor. Firma hakkında bu konuda çok şikayet var. Teknolojipazar.com firması. Şuan 12. gün kartın 5 günü serviste geçti zaten, toplasanız da 24 saat kullanmadım işlerimin yoğunluğundan, nasıl bir yol izlemeliyim?

14 günlük cayma hakkımı kullanmak istiyorum ama firma kutusu açılmış(açık gelmişti zaten ilk aldığımda da) iade almayız diyor. Firma hakkında bu konuda çok şikayet var. Teknolojipazar.com firması. Şuan 12. gün kartın 5 günü serviste geçti zaten, toplasanız da 24 saat kullanmadım işlerimin yoğunluğundan, nasıl bir yol izlemeliyim?
Tüketici hakem heyetine başvurun. 14 gün geçmeden almak zorundalar. Kutusunu açmanız önemli değil.

Bence ürünü aldığınız firmaya gönderin. Kutu içeriği eksiksiz olarak. Göndermeden önce de tüm paketleme vb aşamaları video olarak kaydedin. Elinizde dursun. Kargo fişini de saklayınız. Firma ürünü muhtemelen size geri gönderecektir. Sonrasında da elinizdeki video ve kargo fişi ile beraber THH başvurunuzu yaparsınız. 14 günlük Cayma Hakkı'mdan yararlanamadım dersiniz.

Bu kartlar hakkında forumda açılan kaçıncı konu bilmiyorum. İnternet'ten aldığınız bu anakartı her türlü geri almak zorunda firma ama isteyerek ama istemeyerek yasal yolda bu konuda işiniz rahat olsun ama arkadaşların dediği gibi hemen video çekip firmaya geri yollayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı