Ne zaman güzel bir ülke olacağız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden "Z" kuşağı?

Geçmişini araştırmıyorlarda o yüzden.

Cahil halk 20 yıldır bu yönetimi destekliyor ve devam ediyor. Bu ülkenin düzeleceği falan yok.

Vatan haini 2002'den önce su yoktu (!)
Şaka bir yana gazi Mustafa Kemal Atatürk'den sonra bu ülkeyi en iyi Erdoğan yönetmiştir bu arada her yerde geçer.

Güzel ülke olur olmasına ama evet, bir İsveç Norveç olamaz :D

Bir yere kadar iyiydi ama artık değişmesi gerekiyor.
Hiçbir yere kadar iyi değildi. Milleten 10 alıp 1 verdiler hiçbir zaman verdiğimiz verginin karşılığını alamadık yaşadığımız ülkenin tadını çıkaramadık. Tabi zengin doğarsan işler değişir.

Amacım gereksiz milliyetçilik değil ama Türkiye'nin kötü bir ülke olduğunu nereden çıkardınız? Ülkemizin bir çok konuda eksiği var, eğitim bunların başında geliyor. Ama Türkiye yaşanmayacak ya da düzelmesi gereken bir ülke değil. Düzelmesi gereken ülkeler Suriye, Somali, Türkmenistan gibi ülkeler. Eğitim, ekonomi gibi şeyler her türlü düzelir.

Coğrafi konumumdan dolayı Türkiye hiçbir zaman Norveç, İsviçre gibi huzurlu bir ülke olamayacak.

Hiçbir yere kadar iyi değildi. Milleten 10 alıp 1 verdiler hiçbir zaman verdiğimiz verginin karşılığını alamadık yaşadığımız ülkenin tadını çıkaramadık. Tabi zengin doğarsan işler değişir.

Yaşın maksimum 14 o yüzden cahil ile tartışmaya girmiyorum :)

Siyaset yasak değilse gece gece çok güzel muhabbet döner.

O muhabbet geldi zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı