Ne zaman güzel bir ülke olacağız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vay canına. Nediyor bu?
Ab'ye neden alınmıyoruz bir bak bakalım?
Müslüman olduğumuzdan. Ama müslüman ülkesi değil doğru :D (!)
@Moderasyon Ekibi konu kapanabilir. Lastik gibi uzadı.
Screenshot_2.png

Vay canına. Nediyor bu?
Ab'ye neden alınmıyoruz bir bak bakalım?
Müslüman olduğumuzdan. Ama müslüman ülkesi değil doğru :D (!)
@Moderasyon Ekibi konu kapanabilir. Lastik gibi uzadı.

Ab'ye alınmamamızın başlıca sebebi ekonomi. Dışa bağımlı bir ülkeyi neden alsınlarki? Bir sürü sebep var ama müslüman olmamız en son sebeplerden, tamamen boş sıkıyorsun. Tamamen.

Herkes istediği dine geçmekte özgürdür. Her ülkede var bu. Lakin ülke müslüman ülkesi.
Selçuklu/Osmanlı dönemine bak bakalım birçok uluslu yapıyı görürsün.
Ab'ye alınmamamızın başlıca sebebi ekonomi. Dışa bağımlı bir ülkeyi neden alsınlarki? Bir sürü sebep var ama müslüman olmamız en son sebeplerden, tamamen boş sıkıyorsun. Tamamen.

Yunanistan neden orada peki? Dışa bağımlınında bağımlısı.

Cidden bu ülke ne zaman düzelecek?

hiçbir zaman gibi cevapları duymaya başladım şimdiden.
Düzelmeyecek.
Yunanistan'da Dışa Bağımlı. Mis gibi AB ülkesi.

Kim gelecek soruyorum cevap vermiyorsunuz ama olmaz böyle :D kimi istiyorsunuz mesela?

Halkından çalmayan ve halkın parasını boşa harcamayıp halka bu parayla hizmet eden herkesi isterim. İsim olarak mansur yavaş diyebilirim. Fakat kendisi hiçbir zaman cumhurbaşkanı adayı olmayacağını söyledi. Eğer fikri değişirse oyum direk mansur başkana.

Herkes istediği dine geçmekte özgürdür. Her ülkede var bu. Lakin ülke müslüman ülkesi.
Selçuklu/Osmanlı dönemine bak bakalım birçok uluslu yapıyı görürsün.

Yunanistan neden orada peki? Dışa bağımlınında bağımlısı.

Tarihi incelersen aslında neden olduğunu anlarsın. Yunanlar ab birliğinde fakat ab bundan memnun mu? İngiltere bile Ab'den çıkıyordu en son.

Yunanistan demokrasinin beşiği, kültürel olarak iyiler. Ayrıca başka bir ülke yok ekonomisi böyle kötü olan.

Demokrasinin beşiği? :D

Tarihi incelersen aslında neden olduğunu anlarsın. Yunanlar ab birliğinde fakat ab bundan memnun mu? İngiltere bile Ab'den çıkıyordu en son.

Neden atmıyorlar o zaman? Gerçi doğru babaları Almanya, Fransa zaten :D
Sizi kendi mesajlarınızla yalnız başına bırakıyorum. @ibrahim zdemir hocam bilir böyle şeyleri.

Demokrasinin beşiği? :D

Neden atmıyorlar o zaman? Gerçi doğru babaları Almanya, Fransa zaten :D
sizi kendi mesajlarınızla yalnız başına bırakıyorum. @ibrahim zdemir hocam bilir böyle şeyleri.

Tamam siz ülkenin müslüman olduğunu iddia edin. Klasik akp zihniyeti. İyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı