Okulda dayak yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KingOfTheStreets

Femtopat
Daha fazla  
Okulda futbol turnuvası yaptılar sınıflar arası bir de bizde sınıflar not ortalamasına göre mesela A en iyi B ondan sonra C ondan sonra diye sonra biz de finale kadar çıktık finalde F sınıfı geldi bunlar da okulla hiç alakası olmayan en belalı sınıf sürekli kavga edip sigara içiyorlar serseri yani. Daha maça çıkmadan bize laf atmaya başladılar işte küfür ettiler. Ben de sinirlendim maç 2 2 oldu tam son dakikalarda galibiyet golünü attım sonra Ronaldo'nun atletico madride yaptığı hareketi yaptım bunlar beni görünce sen bittin falan dediler okul izlediği için orda bir şey yapamadılar sonra geri döndük ben merdivenleri çıkarken bir anda saldırdılar fena dövdüler ne yapmam lazım ve haksız mıyım?

Beden eğitimi öğretmenlerine durumu açıkla, emin ol gerekeni yapıyorlar.

Ailen vasıtası ile CİMER üzerinden ve ek olarak karakol ile başvuru yap, okula yapılan şikayetlerde fazla yaptırım olmuyor.

Birazcık haketmişsin ama iyi kudurtmuşsun. 😁 Çok ağır dövmedilerse bir şey çıkmaz. Belalı tiplerden mümkün olduğunca uzak dur. Şayet o tipler yine seni rahatsız etmeye devam ederse şikayet et okul yönetimine.

Benim de 2 gözümü morarttılar neymiş ilk hamleyi ben yaptım diye darp raporu alamıyormuş bir de davalık olurmuşum.

Abartmayın arkadaşlar yok CİMER yok karakol falan lise zamanlarında oluyor bu tarz kavgalar ben de az yemedim.

Okulda futbol turnuvası yaptılar sınıflar arası bir de bizde sınıflar not ortalamasına göre mesela a en iyi b ondan sonra C ondan sonra diye sonra biz de finale kadar çıktık finalde F sınıfı geldi bunlar da okulla hiç alakası olmayan en belalı sınıf sürekli kavga edip sigara içiyorlar serseri yani. Daha maça çıkmadan bize laf atmaya başladılar işte küfür ettiler. Ben de sinirlendim maç 2 2 oldu tam son dakikalarda galibiyet golünü attım sonra Ronaldo'nun atletico madride yaptığı hareketi yaptım bunlar beni görünce sen bittin falan dediler okul izlediği için orada bir şey yapamadılar sonra geri döndük ben merdivenleri çıkarken bir anda saldırdılar fena dövdüler ne yapmam lazım ve haksız mıyım?

14 yaşındasınız galiba.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı