Okulda dayak yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence haketmişsin yani belalı tiplere ters bile bakmaman gerek ama sen bunu yapmışsın hatta bu hareketten dolayı disiplin bile yiyebilirsin.

KS , bir sonraki hikayenizde sınıflar arası seviye olayı gibi uçuk şeyleri hikayeden çıkartın daha inandırıcı olabilir . Zira anayasamıza göre sınıfları öyle ayırmak yasal değil.

14 yaşındaki çocukların neyini mahkemeye vericeksiniz be hocam. :D Neyse önemi kalmadı güzel hikayeydi.
Bir önemi kalmaması doğru da hocam ben lisede ve ortaokulda zorbalığa çok maruz kaldım. Kültürlü, hocalar tarafından sevilen, kavgacı olmayan bir insandım. Beni o kadar linç ettiler ki yaşantımı etkiledi. Şu an cidden çok çabuk sinirlenip çok ağır senaryolar düşünüyorum. Kendimi engellemek zorunda kalmak da beni çok yoruyor. Şu hayatta en sinir olduğum şey birinin kendini karşısındakinden büyük görmesi açıkçası. Ayrıca 14 yaşındaki çocuklar kimseden korkmasa ailesinden korkar.

KS , bir sonraki hikayenizde sınıflar arası seviye olayı gibi uçuk şeyleri hikayeden çıkartın daha inandırıcı olabilir . Zira anayasamıza göre sınıfları öyle ayırmak yasal değil.
Fakat özel okullarda başarıya dayalı sıralama mevcut. Benim gittiğim lisede de mevcuttu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı