Okulda dayak yedim

Hocam size önerim nefretinizi yutup çocuğun ceza almasını sağladığınız için mutlu olmanız. Olayı uzatmayın bence daha fazla, tamam her olayda böyle sessiz kalmaya gerek yok ama hayat bu ya; dayak yemek de var dayak atmak da.

İntikam intikamı doğurur; nefret nefreti pekiştirir. O yüzden siz büyük taraf olup affetmesini bilin, zaten çocuk da uzaklaştırma almış ve muhtemelen hiçbir şekilde düzelmezse siciline işlenebilir bu durum. En iyisi yaşadıklarınızdan ders alıp önünüze bakmak, ve bu olay hiç olmamış gibi yaşamak en sağlıklısı.

O çocuk olayı uzatırsa da dövüşmek yerine olayı müdüre, yardımcılara ve hocalara kadar taşıyın. Zaten aklı selim birisiyse yaşadıklarından ders almıştır.

Teşekkürler önerin için

Konu neydi? Konuşarak halledebilirdiniz bence.

Kendini bizden üstün tutan artist biri olayın başı şu ki biz başta top oynarken açıkça penaltı oldu ama gıcıklık olsun diye vermedi bu çocuk bende iyi bir tavırla verir misin deyince diklendi bana bende kendimi ezdirmedim ve olay orada kapandı sandım ama her gün bana karışmaya devam etti sonra bugün bana futbolda faul yaptı ve ben oturunca daldı.

Merhaba, çok kavga etmeyen uyusal biriyim ve açıkçası kavga etmeyi de çok bilmiyorum, bugün okulda bana sürekli karışan bir çocukla beraber futbol oynarken kavga ettik, kavgada haklı olan taraf benim ama ben otururken bana aniden daldı ve ben de dayak yedim kimse de bana yardım etmedi bile. Müdüre söyledim çocuk küçük bir süre uzaklaştırma aldı ama kendime yediremiyorum bunu dayak yemem rencide olmam aklımdan çıkmıyor ne yapabilirim? Onunla tekrar yüz yüze geleceğim elbette.
Youtubede mma dövüş tekniklerine bak bu hareketleri birisinin üstünde hareketleri kavramak için dene (incitmeden) mecbur kaldığında kullanırsın sana tavsiyem çok bulaşma.

YouTube'da MMA dövüş tekniklerine bak bu hareketleri birisinin üstünde hareketleri kavramak için dene (incitmeden) mecbur kaldığında kullanırsın sana tavsiyem çok bulaşma.

Aynen YouTube'dan dövüşmeyi öğrencek şaka mısınız siz :D

Dostum müdüre şikayet ederek zaten yapacağını yapmışsın ki en yanlış hareket bu bence ama artık iş işten geçmiş büyük ihtimalle o çocuk sana karşı iyice kinle doldu ve en ufak şeyinde bahane edip seni yine dövecek bu işler öyle YouTube'dan izleyerek olacak şeyler değil okul kavgasında kimse yumruk yumruğa dövüşmez genelde boğuşmaca olur kim kime arada iki yumruk tutturursa yapabileceğin tek şey kavga çıktığında artık kaçışın yok demektir sende ona salla bir iki tane belki tutturursun kısacası mücadele etmen lazım.

Sen pasif kalırsan bu tipler iyice tepene çıkarlar bu tarz çocuklar tamamen görüntüden ibarettir bir kere karşılık verirsen bir daha yapmaz.

Sakın kavga etmeye kalkma kavga esnasında ne olacağı belli olmaz çocuğun kafası bir yere gelse ölse ya da başka bir şey olsa başına kalır sicilin bozulur gelecekte sorun yaşarsın darp raporu almakla tehdit et konunun büyüceğinden korkup senden özür diler.

Ben öyle atarlanan soytarılardan sıyrılıyorum genelde. Tek başımaysam tamam, döversin yaparsın diyip hallediyorum. Yanımda birisi varken yaparsa da cevabını alır elbet. Dayak yemeyi öğrenmek de güzel bir tecrübedir. Hayat boyu bu konuda sorun yaşamak istemiyorsan en yakın dövüş akademisine git ve devamlılığını bozma.

Yanında kendini savunmak için kesici veya ateşli aletler taşıyabilirsin veya biber gazı vs. Yok öyle zorbalık. Ben sorumluluk almıyorum.
Okula bunları sokmak yasak ve disiplin suçu. Tabiki sorumluluk almazsın sanki disiplinde patateslisucuk dedi diye yaptım mı diyecek? Sence mantıklı bir şey mi bu? Ne yapıcak oğlana mı çekecek bıçağı? Şaka gibisiniz ya.

Okula bunları sokmak yasak ve disiplin suçu. Tabiki sorumluluk almazsın sanki disiplinde patateslisucuk dedi diye yaptım mı diyecek? Sence mantıklı bir şey mi bu? Ne yapıcak oğlana mı çekecek bıçağı? Şaka gibisiniz ya.
Bir bilseniz bütün okullarda bunlar mevcut ben şahsen kendimi savunmak için böyle bir şeyi mantıklı görüyorum. Gülen arkadaşlar bunlardan biri galiba kutsalına küfür etmeden kaybol burdan. Bana şuan da bir şey yapamıyorlar okulda zorbalık görüyordum benim işime yaradı ve dile getirdim.

Geri
Yukarı