Okulda dayak yedim

Merhaba öncelikle, bizim sınıfta bir çocuk vardı. O kendi yanında oturan çocuğun stickerlarını yanlışlıkla sınıf grubuna atmış. Bende aldım o stickerları kullandım. Bu çocuk bu stickerlardan rahatsız olmuş ailevi değerlerime küfür etti. Ben de bu olayı uzattım. Sonraki gün, yani bugün, hiç beklemediğim bir şekilde kendimi yerde buldum. Dün WhatsApp'tan yazan çocuk gelmiş akıllı olan falan diyor. Ben de o an çok sinirlendim ve küfür ettim. Çocuk beni yerden kaldırdı, sonrasını hatırlamıyorum. Çocuk iri yarı.
Arkadaşlarım 4-5 yumruk yediğimi söylüyor. En son hatırladığım tuvalete gidiyordum, ağzım yüzüm kan içinde. Sonrasında ders hocamız bu disiplin suçu olduğu için uzatmaz isek disipline vermeyeceğini söyledi. Sonraki ders ise yan sınıf bu olayı söylemiş nöbetçi öğretmene. Disiplin tutanağı vs. tutuldu. İki tarafın da haksız olduğu söylendi vs. Başıma ne gelir? Ben onu merak ediyorum. Müdür inşallah uzaklaştırma vermez :D. 9. sınıfım.
Hem dayak yiyip hem disipline gidecek ilk kişi olabilirsin. Disipline gidişin garanti olursa 3-5 tane vur gittiğine değsin. Kavgaya girsen büyük ihtimal yine dayak yiyeceksin. Dayak yediğine dair belirtiler varsa olayı kanun tarafına taşıyabilirsin. Emin ol karşı tarafın kavgadan daha çok canını yakar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izleyin yarın gidip dövün hocam.

Merhaba öncelikle, bizim sınıfta bir çocuk vardı. O kendi yanında oturan çocuğun stickerlarını yanlışlıkla sınıf grubuna atmış. Bende aldım o stickerları kullandım. Bu çocuk bu stickerlardan rahatsız olmuş ailevi değerlerime küfür etti. Ben de bu olayı uzattım. Sonraki gün, yani bugün, hiç beklemediğim bir şekilde kendimi yerde buldum. Dün WhatsApp'tan yazan çocuk gelmiş akıllı olan falan diyor. Ben de o an çok sinirlendim ve küfür ettim. Çocuk beni yerden kaldırdı, sonrasını hatırlamıyorum. Çocuk iri yarı.
Arkadaşlarım 4-5 yumruk yediğimi söylüyor. En son hatırladığım tuvalete gidiyordum, ağzım yüzüm kan içinde. Sonrasında ders hocamız bu disiplin suçu olduğu için uzatmaz isek disipline vermeyeceğini söyledi. Sonraki ders ise yan sınıf bu olayı söylemiş nöbetçi öğretmene. Disiplin tutanağı vs. tutuldu. İki tarafın da haksız olduğu söylendi vs. başıma ne gelir? Ben onu merak ediyorum. Müdür inşallah uzaklaştırma vermez :D. 9. sınıfım.

Uğraşmaya değmez böyle tiplerle hocam.

dayak-yiyen2.jpg

Eğer hala darp izleriniz duruyorsa ve haklı taraf olduğunuzu düşünüyorsanız mutlaka darp raporu alarak şikayetçi olun. (Önceden başıma benzer bir durum gelmişti. Sizi darp eden kişi büyük ihtimal sadece uyarı alacaktır ama okuldan polisler eşliğinde alınması. Adresi, evinin telefon numaralarının istenmesi, karakol ortamı vs, O çocuğun okul hayatı boyunca korkmasına yetecektir.)

Eğer olay seni çok ilgilendirmiyor ve suçlu kişi çocuğun kullanılmasına sinirlendiği stickerlarını paylaşan kişi ise dayak yediğin kişi ile konuşarak ikiniz müdüre giderek o çocuktan şikayetçi olun.

Eğer haklı olmana rağmen dayak yediysen ve çocuğu dövebileceğine güveniyorsan çocuğu teke tek dövüşe çağır. (Diğer türlü tek yakalamaya çalışırsan akabinde çocuk tek yakalandığı için arkadaşları, tanıdıklarıyla vs, sana karşı saldırabilir en iyisi teke tek çağır)

Gelelim disiplin konusuna, eğer disiplin cezası alacak olursan tahminimce kınama veya 2-3 gün uzaklaştırma alırsın.

Geri
Yukarı