Okulda dayak yedim

clicker19

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, çok kavga etmeyen uyusal biriyim ve açıkçası kavga etmeyi de çok bilmiyorum, bugün okulda bana sürekli karışan bir çocukla beraber futbol oynarken kavga ettik, kavgada haklı olan taraf benim ama ben otururken bana aniden daldı ve ben de dayak yedim kimse de bana yardım etmedi bile. Müdüre söyledim çocuk küçük bir süre uzaklaştırma aldı ama kendime yediremiyorum bunu dayak yemem rencide olmam aklımdan çıkmıyor ne yapabilirim? Onunla tekrar yüz yüze geleceğim elbette.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, çok kavga etmeyen uyusal biriyim ve açıkçası kavga etmeyi de çok bilmiyorum, bugün okulda bana sürekli karışan bir çocukla beraber futbol oynarken kavga ettik, kavgada haklı olan taraf benim ama ben otururken bana aniden daldı ve ben de dayak yedim kimse de bana yardım etmedi bile. Müdüre söyledim çocuk küçük bir süre uzaklaştırma aldı ama kendime yediremiyorum bunu dayak yemem rencide olmam aklımdan çıkmıyor ne yapabilirim? Onunla tekrar yüz yüze geleceğim elbette.

Hocam düzgün yumruk atmayı ve birkaç basit dövüş hareketini ögrenin alıştırma yapın ve onunla yüz yüze geldiğiniz zaman hiç heyecanlanmayın sadece dövüşe odaklanın.

Dayak yemek, kavgadan kaçmak bunlar ayıp veya küçük düşürücü şeyler değil. Size saldıracak birine bundan sonra daha hazırlıklı olursunuz. Böyle şeyleri kafaya takmayın.

O kişi okula döndükten sonra sana olan tavırlarına bak. Belki uysallaşır hatta dost olmaya çalışabilir. İntikam almak istediğini biliyorum ama okulda yapamazsın. Zaten cezasını almış üstelik bu devamsızlık normal devamsızlık olarak giriliyor. Sadece onu görmezden gel yokmuş gibi davran.

Geri
Yukarı