Okulda dayak yedim

Merhaba öncelikle, bizim sınıfta bir çocuk vardı. O kendi yanında oturan çocuğun stickerlarını yanlışlıkla sınıf grubuna atmış. Bende aldım o stickerları kullandım. Bu çocuk bu stickerlardan rahatsız olmuş ailevi değerlerime küfür etti. Ben de bu olayı uzattım. Sonraki gün, yani bugün, hiç beklemediğim bir şekilde kendimi yerde buldum. Dün WhatsApp'tan yazan çocuk gelmiş akıllı olan falan diyor. Ben de o an çok sinirlendim ve küfür ettim. Çocuk beni yerden kaldırdı, sonrasını hatırlamıyorum. Çocuk iri yarı.
Arkadaşlarım 4-5 yumruk yediğimi söylüyor. En son hatırladığım tuvalete gidiyordum, ağzım yüzüm kan içinde. Sonrasında ders hocamız bu disiplin suçu olduğu için uzatmaz isek disipline vermeyeceğini söyledi. Sonraki ders ise yan sınıf bu olayı söylemiş nöbetçi öğretmene. Disiplin tutanağı vs. tutuldu. İki tarafın da haksız olduğu söylendi vs. başıma ne gelir? Ben onu merak ediyorum. Müdür inşallah uzaklaştırma vermez :D. 9. sınıfım.

Eğer seni dövenle kavga etceksen Low kick ve tekme çalış adam isterse 10m olsun bacağına sağlam bir Low kick atarsan adam o gün yürümekte bile zorlanır.

Merhaba öncelikle, bizim sınıfta bir çocuk vardı. O kendi yanında oturan çocuğun stickerlarını yanlışlıkla sınıf grubuna atmış. Bende aldım o stickerları kullandım. Bu çocuk bu stickerlardan rahatsız olmuş ailevi değerlerime küfür etti. Ben de bu olayı uzattım. Sonraki gün, yani bugün, hiç beklemediğim bir şekilde kendimi yerde buldum. Dün WhatsApp'tan yazan çocuk gelmiş akıllı olan falan diyor. Ben de o an çok sinirlendim ve küfür ettim. Çocuk beni yerden kaldırdı, sonrasını hatırlamıyorum. Çocuk iri yarı.
Arkadaşlarım 4-5 yumruk yediğimi söylüyor. En son hatırladığım tuvalete gidiyordum, ağzım yüzüm kan içinde. Sonrasında ders hocamız bu disiplin suçu olduğu için uzatmaz isek disipline vermeyeceğini söyledi. Sonraki ders ise yan sınıf bu olayı söylemiş nöbetçi öğretmene. Disiplin tutanağı vs. tutuldu. İki tarafın da haksız olduğu söylendi vs. Başıma ne gelir? Ben onu merak ediyorum. Müdür inşallah uzaklaştırma vermez :D. 9. sınıfım.
Gaziantep civarındaysan geleyim. Tek gelmem ama 5 kişi falan da getiririm böyle 80 kilo. Şöyle arkadaşı boylama bir yatıralım.

Dövmeyi denemeyi düşünmüyorum açıkçası daha kötü sonuçlar olabilir diye. Disiplin kurulunda ne yapacağım ondada fikrim yok. Cezaya itiraz edemiyor muyuz?
En mantıklısı darp raporu alıp polise gitmek, bu delil ile de yeterince haklılığını belli edersin diye düşünüyorum. Gerekirse mahkemeye kadar da gidebilir olay, haklılığını ispat edene kadar devam edebilirsin. Evet dövmek istiyor olabilirsin ama şiddet seni haksız duruma düşürecek. Durduk yerde sataştı deyip haksız konuma düşme ihtimali de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı