Okullar 2. dönem açılacak mı?

Okullar 2. dönem açılır mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Kardeşim bak. Beni sınav yapmayacaklarsa ve online eğitim iyileşirse okulun açılmasına gerek yok. Ama online eğitim rezalet ve ben sınav olacağım. Ben böyle rezalet anlatım ile sınav olursam kalacağımdan eminim.
Üslubuna dikkat et akraban değilim ve eğer okula gitmek istiyorsan öyle olsun. Sınavda hapşurduğunda sana nasıl bakacaklarını görmek için 200 tl verebilirdim.

Üslubuna dikkat et akraban değilim ve eğer okula gitmek istiyorsan öyle olsun. Sınavda hapşurduğunda sana nasıl bakacaklarını görmek için 200 tl verebilirdim.
Üslübumda bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Ben zaten hazırlık yapılmadan açılmasını kastetmiyorum. Her sınıf hafta da 1 kere okula gider. Her gün de dezenfekte edilirse bir sorun olmaz.

Geleceğim için sağlığımı 2. plana atabilirim
Önemli olan senin sağlığın değil zaten. 😄 Potansiyel taşıyıcı olman. Yoksa niye bu kadar kapalı kalsın ki? Öğrencilerin bağışıklıkları daha çocuk ve genç oldukları için en üst düzeyde. Yani bulaşsa da ölmeniz çok ama çok düşük bir ihtimal. Ancak çocukların her yere dokunup virüsü yayması çok yüksek bir ihtimal.

Üslübumda bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Ben zaten hazırlık yapılmadan açılmasını kastetmiyorum. Her sınıf hafta da 1 kere okula gider. Her gün de dezenfekte edilirse bir sorun olmaz.
Evet ama Türkiyedeki okulların ve çalışanların sayısını ve bu alana ayrılabilecek bütçeyi de göz önünde bulundurursak; ve çok iyi dezenfekte edilen bir anaokulunda 5 yaşında 4 çocuğun koronavirüsten ÖLDÜĞÜNÜ göz önünde bulundurursak bu da pek mantıklı olmazdı

Zaten kimse toplu taşıma kullanmıyor ya. Sağlık her zaman en önemli şeydir. Eğitimin telafisini bir şekilde yaparsın ama sağlığın asla.

Geri
Yukarı