Orijinal oyun mu korsan mı?

PC'si elime geçse Torrent fışkıracak.
Yani ben de inanmıyorum birinin PC'sinde hiç korsan yazılım olmayacağına. Hani her şeyi alsa WinRAR'ı korsandır belki.
İşin saçma kısmı PC'mde sadece WinRAR ve Windows orijinal.
Bazı virüsler kendini devre dışı bırakabiliyor.
Hayır öyle değil. Çalıştırdıktan sonra tekrar taratıyorum. Gene bir şey yok. Bu arada yeşil buton kullanmıyorum orayı da söyleyeyim.

İmkan varsa tabii ki de orijinal oyun almak olacaktır, yoksa eğer güvenli bilindik sitelerden "doğru indirme" tuşuna basarak korsan indirebilirsiniz ama korsan indirip virüs bulaşırsa gelip burada veya başka yerlerden yardım istemeyin sorumlusu sizsiniz zaten, biz değil.

Herkes illaki bir kere de olsa korsan oyun ya da yazılım indirmiştir bende korsan oyun indirmiştim ama sonrasında Steam'den parasını verip orijinalini aldım yani korsan indireceksen virüs riskini alacaksın ama tavsiyem her gün para biriktirip CS:GO'dan kasa vs topla ve sat böylece hızlı bir şekilde paran birikir ve istediğin oyunu kafan rahat virüs riski olmadan indirirsin 🙂

Oyunindirvip. Club'ı tavsiye etmem virüs bulaşma ihtimali azdır ama kendini kanıtlamış bir site değildir. Club-saglamindir dediğiniz de "saglamindir-net" isimli site sanırım. O site ise kendini kanıtlamış bir sitedir. Virüs riski vardır ama dikkatli olursanız çok kolay aşabilirsiniz.

Güvenilirin zararı dikkatsiz olanlara var.

GTA san indriceğim güvenli link verir misin :D

Hangi site temiz hangi site değil biliyorsanız, sağlam bir AV'niz varsa, VirusTotal kullanmayı da biliyorsanız o riski baya azaltmış oluyorsunuz.

Ne alaka? Ben 12 yaşındayım. Param yok ve ailemi ikna edemiyorum [(bu kadar katı olmakta haklı olduklarını düşünüyorum ama madem böyleler korsan oyundan virüs (not : korsandan 1 kere virüs yedim o günden sonra hala korsan indiriiyorum ama daha dikkatliyim.) yiyince yüklenmesinler bana)].
Küçük yaşta normal karşılanabilir dedim.

Paranız yetiyorsa orijinal olmaya çalışın ama yetmiyorsa, aileniz izin vermiyorsa korsan alın. Yok virüs girer, yok bilgisayar çöker diyen arkadaşlar onca sene korsan oynadım hiçbiri olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı