Oyun üzerinden tehdit edilmek

Aç bir Discord sunucusu, sesinizi kaydediyorum buyrun konuşalım de. Tehdit ederse ses kaydı alıp polise götür. İzinsiz ses kaydı açmadığın için yasal sayılır ve istediğin gibi dava açabilirsin.

Böyle klavye delikanlılarına denk geliyorum 2 dakika sonra abi çekiyorlar.

images.jpeg

Şimdi 8. sınıfa gidenler bile üniversite 1. sınıf öğrencisi gibi duruyor. Bana pek 22 yaşında gibi gelmedi.

Kardeşim adamın yaşı 22 olsa ne olur 40 olsa ne olur 60 olsa ne olur? Olay çok mantıksız, hayatında herkes illa ki birine sövmüştür internet üzerinde. Bunlar her gün olan şeyler. Discord üzerinden adres bulması da çok güzel bir senaryo :D :D :D.

IP adresi üzerinden konumunuz bulunuyor diye biliyorum ama siz paylaşmadığınız sürece IP adresinizi bulamazlar. Ayrıca farklı şehirdeymiş bir oyun için şehir değiştirip sizi öldürmeye çalışacağını zannetmiyorum.

Merhaba, bugün bir RP oyununda birisini öldürdük itemlerini falan aldık ve bunun bir arkadaşı beni tehdit etmeye başladı. Cezaevinden çıkmış, arkadaşları falan varmış, onlar adresleri bulup yakalıyorlarmış adamları falan. Bu arada adam 22 yaşında gerçek bu. Şimdi cidden beni Discord üzerinden adresimi falan bulabilir mi? Adını soy adını Discord üzerinden yazmış doğru mu emin değilim. Arkadaş farklı şehirde. Yani cidden evde bir tane ruhsatlı silah taşımama gerek var mı? Bu arada konu ciddi. Arkadaşın SS'leri şu anda elimde değil. Grup kurmuşlardı, çıktım ben. Yine ederse atarım.

Bunun gibi aptallarla çok uğraştım bir şey yapamazlar rahat ol.
Birisi beni dava etmekle tehdit etmişti (30 yaşında adamlar) seni kaldırıma sürte sürte öldürüm demişlerdi
Yapıcağınız tek şey ya he he deyip gülmeniz sinirlerine daha çok oynayın günün sonunda kazanan onlar değil siz olacaksınız.
Onun tatminlik hissiylede birkaç dakika mutlu olursunuz.
Aç bir Discord sunucusu, sesinizi kaydediyorum buyurun konuşalım de. Tehdit ederse ses kaydı alıp polise götür. İzinsiz ses kaydı açmadığın için yasal sayılır ve istediğin gibi dava açabilirsin.

Böyle klavye delikanlılarına denk geliyorum 2 dakika sonra abi çekiyorlar.

Sesinizi niye kaydediyorum desin? Adam aptalmıda senin kaydettiğin çağrıya gelsin?

Yeni konular

Geri
Yukarı