PC Toplama için Yeni Nesil Ryzen Beklenmeli mi?

• Konuyu başlatan Wero
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 5B

Yeni Nesil Ryzen'ler Beklenmeli mi?

• Oy verenlerin toplamı
    44
Benim topladığım sistem bütçeye ancak böyle sığdı. Bütçeyi aşmak ona kalmış. Bu nedenle kendi kendime bütçe yükseltmemi bekleyemezsiniz. Gerçekten istiyorsanız siz verebilirsiniz parayı.

Benim topladığım sistem bütçeye ancak böyle sığdı. Bütçeyi aşmak ona kalmış. Bu nedenle kendi kendime bütçe yükseltmemi bekleyemezsiniz. Gerçekten istiyorsanız siz verebilirsiniz parayı.
Siz hangi bütçeden bahsediyorsunuz. Arkadaşın bütçe belirttiğini göremedim ben.

Ayrıyeten arkadaşın ilk belirttiği sistemde de zaten 960 EVO kullanılmış eğer bütçesini aşsa 960 EVO yazar mıydı?

Öncelikle sistem son olarak şöyle :
•Asus ROG Strix X370-F
•Corsair Vengeance LED 3000MHz
•FSP Hydro G 750
•Kasa olarak Enthoo Pro M önerildi. Ama nedense kasa bana çok albenisi yok gibi geldi. Bunun üzerine Corsair Carbide Clear 400C düşünüyorum.
•Elimde ekran kartı mevcut. İdarelik olarak kullanacağım.
İşlemci olarak Ryzen 2. Nesil bekleyeceğim. Son zamanlarda çıkan güvenlik sorularından arınmış şekilde geleceğini düşünüyorum. Ayrıca daha fazla yüksek saat hızı ve tek çekirdek performansı bekliyorum. Eğer pahalı olurlarsa şimdiki ilk nesil ucuzlayacak ve 1800X, 1700X fiyatına düşecek. Bu sisteme iyi bir sıvı soğutucu önerir misiniz? Kraken serisi biraz bütçemi aştı.

Hala sıvı soğutucu taraftarı değilim. Ancak mutlaka sıvı soğutma istiyorsanız Kraken veya EVGA CLC serisini öneririm. Kasa olarak ise Enthoo Pro M alın. İnanın en albenili kasa o. 400C'nin hava akışı Pro M ile kıyaslanamaz bile. Ayrıca Pro M TG, Tempered Glass.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı